Home Altcoin Altcoin Haber Tron (TRX) raporu: Tron’un 2019 sonuna Ethereum’u geçmeyi hedeflediğini yazdı

Tron (TRX) raporu: Tron’un 2019 sonuna Ethereum’u geçmeyi hedeflediğini yazdı

Tron (TRX) raporu: Tron’un 2019 sonuna Ethereum’u geçmeyi hedeflediğini yazdı

brave
0

Tron’un CEO ve kurucusu Justin Sun, geçtiğimiz günlerde Tron haftalık raporunu twitledi. Raporda, Tron’un 2019 sonuna kadar Ethereum’dan daha iyi performans göstermeyi hedeflediği belirtildi.

Tron’un 2019 sonuna Ethereum’u geçme hedefi

Rapora göre, firma sert çatal mantık optimizasyonunu ve etkinlik aboneliği işlevinin geliştirilmesini tamamladı. Şu anda, ekip çoklu imza cüzdanı ve akıllı sözleşmeler üzerinde çalışıyor.

Justin Sun tarafından sunulan, ağdaki enerji miktarını artırma teklifi onaylandı. Bu onay, Tron ağında işlem maliyetlerini düşürecek.

Raporda ayrıca Tron’un başlatılan DApp sayısı bakımından EOS’u geçmeye çalıştığı da belirtildi. Tron ayrıca, ağ ekosistemi bakımından Ethereum’dan daha iyi performans göstermeyi hedefliyor.

EOS’un 2019 yılındaki performansını merak ediyorsanız: EOS son günlerdeki istikrarı ile güven tazeledi; EOS’un 2019 performansı merak konusu

TRON-ONE adlı bir başka teklif de onaylandı. Bu teklifin ekosistemin ölçeklenebilirliğini arttırması bekleniyor. Kullanıcılar artık kendi tokenlerini oluşturabilir ve mevcut token adlarıyla adlandırabilir. Ayrıca, TRC 10 ve TRC 20 akıllı sözleşmeleri, token adı çoğaltması onaylandıktan sonra birbirine bağlanacaktır. Bu nedenle, tüm Dappslar dolaşım için TRC10 tokenini kullanabilecek.

2018 yılında Tron tarafından satın alınan BitTorrent Inc, TRC10 uyumlu olan BTT adlı yeni bir tokenin piyasaya sürüldüğünü açıklamıştı: Bittorent tokeni Tron fiyatlarını etkilemeye başladı- Etki ne kadar sürer?

Rapora göre, TRXMarket merkeziyetsiz borsasında günlük işlem hacmi 200 milyon TRX’i aştı. Ayrıca, TRX, COINBIG adlı global bir kripto para ticaret platformunda da listelendi.

Yazım esnasında, Tron [TRX] 1,72 milyar dolarlık piyasa hacmi ile 0,026 dolardan işlem görüyor. Bugünün erken saatlerinde, Bitcoin SV’nin 9. sıradaki yerini alarak onu arka sıraya itti.

Kripto para birimi, geçtiğimiz hafta % 25’in üzerinde büyük bir artış gösterdi. CoinMarketCap’e göre, Tron’un en yüksek işlem hacmi TRX / BTC işlem çifti için Bit-Z’de görülüyor.

İlginizi çekebilir

Ethereum XRP ile farkını 2 milyar dolara çıkardı!

Tron ve Stellar; Çıkış yapması beklenen iki kripto parada son durum

Kaynak

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave