2018’deki çöküşü bilen analistin kısa vadeli Bitcoin tahmini!

Bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2018 yılında yaşanan çöküşü doğru tahmin eden analist Smart Contracter, Bitcoi için kısa vadeli tahminini açıkladı. Detaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler haberimizde.

2018’deki çöküşü bilen analistin kısa vadeli Bitcoin tahmini!

Bitcoin için yatırımcıların en fazla merak ettiği konuların başında kısa vadede göstereceği performans geliyor. Ağustos ayı içerisinde 25,000 dolarlık seviye test edilince beklentiler kripto paranın bu seviyeyi kıracağı ve 30,000 dolara doğru bir ralli başlatacağı yönündeydi.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Ancak beklenti gerçekleşmedi. Piyasada yeterli momentum oluşmayınca BTC ay içerisindeki kazançlarını sildi. Son yedi günde ise %10 değer kaybetti. Lider kripto para birimi Bitcoin, 22,000 dolarlık direnci geri almaya çalışıyor. BTC, son bir ayda en düşük 20,765 dolarlık seviyeyi gördü.  Gördüğü en yüksek değer ise 24, 974 dolar.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 21,570 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte yatay bir görünüm veren BTC için dip göründü mü? Sorunun cevabını 2018’deki Bitcoin çöküşünü doğru tahmin eden başarılı analist Smart Contracter verdi.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Analist, yatırımcıları umutlandıran bir tahmin paylaştı. Smart Contracter’a göre Bitcoin yeni bir ralliye hazırlanıyor. Ancak öncesinde yeni bir dip seviyesi kaydedecek. Bu da Bitcoin için iyi bir giriş fırsatı olabilir.


“Kısa zaman içerisinde, BTC için herhangi bir rahatlama rallisi bekliyorum. Ancak, ralliden önce yeni bir düşük seviyemiz daha olduğunu düşünüyorum.”

Tüccarın grafiklerine göre, Bitcoin, Fibonacci geri çekilme seviyelerine ve Elliott Dalga Teorisine göre 20.000 doların biraz üzerindeki seviyelere düşebilir.

Bitcoin

Kripto analisti, Bitcoin’in ana eğiliminin beşinci dalgasını tamamlamak üzere olduğunu ve ardından 0.618 Fibonacci düzeltme seviyesine ulaştıktan sonra üç dalgalı bir düzende bir ralli yapacağını öngörüyor.

SmartContracter, Bitcoin’in 20.500 dolara düştükten sonra çift haneli yüzdelerde bir yükseliş göstereceğini tahmin ediyor.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
2018’deki çöküşü bilen analistin kısa vadeli Bitcoin tahmini!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.