Home Altcoin Ripple CEO’su Brad Garlinghouse : ”Uzun vadede en iyi kazandıran para XRP olacak!”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse : ”Uzun vadede en iyi kazandıran para XRP olacak!”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse : ”Uzun vadede en iyi kazandıran para XRP olacak!”

brave
0

Kazandıran para XRP, tabiri kullanıla kullanıla artık bir klişe olmaktan çıkmış durumda. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse yakın zamanda bir röportajında, ilk ağızdan kripto para dünyasından bihaber olanlar için Ripple ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


Kazandıran para XRP: Kripto paradan daha fazlası…

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple için 9 Mart 2018’de Blockchain teknolojisinin yanı sıra kripto para dalı söz konusu olduğunda, şirketin tam manasıyla bir aplikasyon olduğunu ifade etti.

“Ripple, küreselleştirilmiş ödeme sistemleri ağı oluşturmaya çalışıyor. Ripple’ın yardımıyla şirketler neredeyse dünyanın herhangi bir yerine ödemelerini anında transfer edebilmektedirler.”

CEO’ya göre, Ripple 600’den fazla farklı şirketle ortaklık kurmuş durumda. Bu şirketler aynı zamanda Bank of England’ın yanı sıra Suudi Merkez bankası gibi prestijli kurumları da içermektedir. Ona göre, Ripple tam manasıyla bir aplikasyon olduğu için, uzun vadede işlevini katlayarak sürdürmeye devam edecektir.

“Ripple’ın şişirilmiş balon verilerin kurbanı olmayacağını kaydetti. Gerçek bir apliksayon olma özelliğinden dolayı, Ripple’ın değeri her geçen gün çok daha iyi anlaşılacaktır.Dahası kripto para dünyasında gelecekte kazandıran para XRP olacak, herkes Ripple’ın hak ettiği değeri muhakkak takdir edecektir. Diğer kripto para birimlerinde meydana gelen çakılmadan kurtulmasının en büyük nedeni de işte bu.” dedi.

Ripple için bakınız: Ripple ve Stellar yatırımcıları için güzel haberler var!!!

Ripple: Gerçek bir “Survivor”

CEO’ya göre, Ripple şuan bulunduğu konumdaki mevcudiyetini sürdürmesinin önemli gerekçeleri var. Bunlar; kripto para dünyasında damga vurmak ve kalıcı olmak. Diğer yandan, insanlar dünyanın herhangi bir yerinde para transferine olanak sağlayacak uzun vadeli çözümler üretmeye çalışıyor. Bu yüzden, bankacılık sistemi tarafından artan kullanımı ile Ripple’in potansiyeli önemli ölçüde artmaktadır.

Ayrıca, CEO’ya göre;

“Ripple aslında gerçek para akışına sahip olan az sayıdaki şirketten biridir ve sadece ticari para olmaktan ziyade bir sistemdir.”

Bu, CEO’nun Ripple’in kripto para dünyasında uzun vadede kalıcı olacağına inanmasının en önemli gerekçesidir.

CEO’ ya göre, kripto paraların çoğunda herhangi bir aksaklık veya herhangi bir düşüş eğilimi yaşanırsa, Ripple bundan ciddi anlamda etkilenmez ve ayakta kalmaya devam eder.  Bu da diğer kripto para birimleri arasında aslında prestij ve zafer kazanmasına dolaylı olarak da olsa yardımcı olacaktır. Ayrıca, Ripple yatırımcılarının, kripto para biriminin düşük seviyelerdeki değeri hakkında şuan için endişelenmelerine gerek yok. Kripto para biriminin temel prensibi oldukça güçlüdür. Bu sebepten dolayı, Ripple kripto dünyasında kalıcı olacaktır.

CEO’ya göre, Rippel gerçek bir sorunla uğraşan çok az sayıdaki kripto paradan biridir. Birçok yatırımcının da Ripple’a yatırım yapmasının esas sebebi de budur. Ayrıca, Ripple kullanmaya başlayan banka ve finans kurumlarının sayısı da azımsanmayacak kadar fazla. Bu, Ripple’in potansiyel kullanımının da artmasının diğer başka bir nedenidir.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse açıklamalarının sonunda kısa bir Bitcoin ve Ripple karşılaştırmasına da değindi.

“Tipik bir Bitcoin işleminin kullanıcılara yaklaşık 13 $ ‘lık maliyeti olmaktadır. Bu işlemin de sonuçlanması yatırımcının 3 ila 4 saatini almakta. Bu yüzden, Bitcoin bankalar arasındaki ödeme sorununu çözmek için çok da elverişli sayılmaz. Diğer yandan XRP “Bitcoin’ın herhangi bir işleminden yaklaşık 1000 kat daha hızlı” ve bu transfer için çok cüzi bir komisyon almaktadır.”

Ripple için bakınız: Bu Kripto Para Avcısı Haklı İse Bugün Ripple İçin Sansasyonel Gelişmeler Yaşanacak!!!
Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave