130,000 BTC’ye sahip Michael Saylor’dan kripto yatırımcılarına tavsiye

Kripto para yatırım
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hesabında 130,000 BTC bulunan ve Bitcoin yatırımı 1.2 milyar dolar değer kaybeden Michael Saylor’dan kripto yatırımcılarına ve takipçilerine bir tavsiye var.


130,000 BTC’ye sahip Michael Saylor’dan kripto yatırımcılarına tavsiye

130,000 BTC’ye sahip şirket MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor, şu an kripto para piyasasının yaşadığı ayı durumunda hayatta kalmaya çalışan yatırımcılara bazı tavsiyelerde bulunuyor.

Saylor, son tweeti üzerinden takipçilerine “mütevazi kalma” ve “satoshi birikimi yapmayı” söylüyor. Peki, ünlü CEO sözleriyle ne demek istiyor. Muhtemelen takipçilerine piyasada başarılı olduklarında kendilerini çok fazla düşünmemeleri ve böbürlenmelerini söylüyor. Ayrıca piyasa yapısı hakkında endişelenmeden sakince kazançlarını artırmaya devam etme tavsiyesinde bulunuyor.

İlgili – Bitcoin fiyatı kritik çizginin altına geriledi: Güncel BTC teknik analizi

130,000 BTC'ye sahip Michael Saylor'dan kripto yatırımcılarına tavsiye

MicroStrategy’nin portföyü Kaynak: SaylorTracker

Gerçekten de Saylor’un kendisi bu verdiği tavsiyelere uyuyor. Çünkü MicroStrategy de sektör genelindeki duruma bakmadan Bitcoin biriktirmeye devam ediyor. Buna ek olarak yukarıdaki grafik şunu gösteriyor. Saylor, zirvelerden bile BTC almaktan çekinmedi. Zaten bundan dolayı da son düşüşlerden sonra 1.2 milyar dolar gibi dev bir kayıp yaşadı.

Tabii her kripto piyasası katılımcısı bu şirket gibi yapamaz. Çünkü Bitcoin pozisyonlarını desteklemek için yeterli yeteneğe sahipler. Kısa süre önce şirketin BTC pozisyonu konusunda endişeler vardı ve marj çağrısına çok yakın olabileceği ifade ediliyordu. Ancak MicroStrategy nakit enjekte ederek pozisyonunu korudu.


İlgili – Bitcoin için bir kötü haber de Michael Saylor ve MicroStrategy’den gelir mi?

Muhtemelen 10,000 doların altına düşmesi durumunda bile Saylor’un şirketi pozisyonuna korumaya hazır olacak. Saylor’un portföy takipçisine göre, Bitcoin’in şirket için bir kez daha karlı hale gelmesi için 30.000 doların altına inmesi gerekiyor. Şirket en son 40,000 doların üzerindeyken 5 Nisan’da Bitcoin alımı yaptığını duyurmuştu.

Şu an ise Bitcoin son 24 saatte yüzde 1’lik bir artışla 20,914 dolardan işlem görüyor. Son günlerde 22,000 dolar seviyesini geçmede zor anlar yaşıyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
130,000 BTC’ye sahip Michael Saylor’dan kripto yatırımcılarına tavsiye
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.