1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 11 milyar SHIB yakan Shiba topluluğu için yeni yakma portalı

11 milyar SHIB yakan Shiba topluluğu için yeni yakma portalı

11 milyar SHIB yakan Shiba topluluğu için yeni yakma portalı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu topluluğu bir süredir token yapma olayları düzenliyor. Ancak bu sefer token yakma portalı da geliştirildi ki kullanıcılar için bir dizi avantaj sağlıyor. Bu portal üzerinden ilk 24 saatte 8 milyardan fazla SHIB yakıldı.


11 milyar SHIB yakan Shiba topluluğu için yeni yakma portalı

Shiba Inu destekçileri, bu kripto para için yapılan token yakma kampanyasını, uzun vadeli değer artışı için kilit faktör olarak görüyor. Bundan dolayı SHIB yakma portalının başlatılması da Shiba Inu sahipleri için önemli bir adım olarak görülüyor.

Dolaşımdan 11 milyar SHIB çıkarıldı

Shiba Inu’nun arkasındaki geliştiriciler, bir yakma portalı başlatarak SHIB yakan kullanıcılara ödül veriyor. Topluluk ise organize bir şekilde olaylar ve kampanyalar düzenleyerek, kullanıcıları daha fazla token yakmaya teşvik ediyor. Böylece Shiba Inu’nun piyasa değeri artabilir.

Söz konusu yakma portalı ise Shiba Inu ile Ethereum tabanlı DeFi projesi Ryoshi’s vision (RYOSHI) arasındaki işbirliği ile kuruldu. Bu ortaklık ve ödül mekanizması sonucu, RYOSHI’deki tüm işlemlerin yüzde 0.49’u, Ethereum cüzdanlarındaki SHIB tokenleri yakan traderler arasında dağıtılacak.

İlgili – Shiba ile pasif gelir elde etmenin yeni yolu

Shiba boğalarını nihayet harekete geçirecek formasyon tamamlandı!

Bu portal aynı zamanda kullanıcılara pasif gelir elde etme fırsatı da sunuyor. Bunun için de yine Shiba Inu token yakmak gerekiyor. Ödül olarak ise burnt SHIB token veriliyor ki bunu Ethereum cüzdanında tutan kullanıcılar daha fazla ödül kazanabilir.

Burnt SHIB tokenler, yakma portalı üzerinde Ethereum cüzdanlarına eklenecek ve buradan da RYOSHI ödüller kazanabilecekler. Daha önceki yakma kampanyalarında olmayan bir şey.

İlgili – En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

Shiba ordusu olarak da adlandırılan Shiba Inu topluluğu, daha önce düzenlenen token yakma olayları çerçevesinde her SHIB işleminin bi kısmı kadar token yakıyordu. Yakma portalı ise buradaki değer artışını ikiye katlayacak.

Projenin geliştiricileri tarafından böyle bir portalın başlatılması, kullanıcı topluluğuna zenginliklerini artırmaları ve Shiba Inu arzının azaltılmasına katkıda bulunmaları için bir yol sunuyor.

Bu arada bu portal üzerinden ilk 24 saatte 8 milyardan fazla SHIB yakıldığını da haber verelim.

Kaynak

Etiketler: