Loading...
btc
BTC
1.19%
Bitcoin
64.855,00 USDT
eth
ETH
1.94%
Ethereum
3.453,18 USDT
bch
BCH
0.87%
Bitcoin Cash
378,47 USDT
xrp
XRP
-8.06%
Ripple
0,58 USDT
ltc
LTC
1.21%
Litecoin
72,23 USDT
bnb
BNB
0.99%
Binance Coin
574,50 USDT
sol
SOL
2.58%
Solana
159,52 USDT
avax
AVAX
1.51%
Avalanche
27,65 USDT
ada
ADA
1.05%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.56%
Poladot
6,22 USDT
doge
DOGE
0.21%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-5.52%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Coin Haberleri
  3. 11 milyar SHIB yakan Shiba topluluğu için yeni yakma portalı

11 milyar SHIB yakan Shiba topluluğu için yeni yakma portalı

Robinhood borsasından Shiba yatırımcılarını coşturan müjdeli haber!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu topluluğu bir süredir token yapma olayları düzenliyor. Ancak bu sefer token yakma portalı da geliştirildi ki kullanıcılar için bir dizi avantaj sağlıyor. Bu portal üzerinden ilk 24 saatte 8 milyardan fazla SHIB yakıldı.


11 milyar SHIB yakan Shiba topluluğu için yeni yakma portalı

Shiba Inu destekçileri, bu kripto para için yapılan token yakma kampanyasını, uzun vadeli değer artışı için kilit faktör olarak görüyor. Bundan dolayı SHIB yakma portalının başlatılması da Shiba Inu sahipleri için önemli bir adım olarak görülüyor.

Dolaşımdan 11 milyar SHIB çıkarıldı

Shiba Inu’nun arkasındaki geliştiriciler, bir yakma portalı başlatarak SHIB yakan kullanıcılara ödül veriyor. Topluluk ise organize bir şekilde olaylar ve kampanyalar düzenleyerek, kullanıcıları daha fazla token yakmaya teşvik ediyor. Böylece Shiba Inu’nun piyasa değeri artabilir.

Söz konusu yakma portalı ise Shiba Inu ile Ethereum tabanlı DeFi projesi Ryoshi’s vision (RYOSHI) arasındaki işbirliği ile kuruldu. Bu ortaklık ve ödül mekanizması sonucu, RYOSHI’deki tüm işlemlerin yüzde 0.49’u, Ethereum cüzdanlarındaki SHIB tokenleri yakan traderler arasında dağıtılacak.

İlgili – Shiba ile pasif gelir elde etmenin yeni yolu

Shiba boğalarını nihayet harekete geçirecek formasyon tamamlandı!

Bu portal aynı zamanda kullanıcılara pasif gelir elde etme fırsatı da sunuyor. Bunun için de yine Shiba Inu token yakmak gerekiyor. Ödül olarak ise burnt SHIB token veriliyor ki bunu Ethereum cüzdanında tutan kullanıcılar daha fazla ödül kazanabilir.

Burnt SHIB tokenler, yakma portalı üzerinde Ethereum cüzdanlarına eklenecek ve buradan da RYOSHI ödüller kazanabilecekler. Daha önceki yakma kampanyalarında olmayan bir şey.

İlgili – En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

Shiba ordusu olarak da adlandırılan Shiba Inu topluluğu, daha önce düzenlenen token yakma olayları çerçevesinde her SHIB işleminin bi kısmı kadar token yakıyordu. Yakma portalı ise buradaki değer artışını ikiye katlayacak.

Projenin geliştiricileri tarafından böyle bir portalın başlatılması, kullanıcı topluluğuna zenginliklerini artırmaları ve Shiba Inu arzının azaltılmasına katkıda bulunmaları için bir yol sunuyor.

Bu arada bu portal üzerinden ilk 24 saatte 8 milyardan fazla SHIB yakıldığını da haber verelim.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.