Zilliqa (ZIL) ve Dogecoin altcoin bayrağını dalgalandırıyor!

zilliqa ve doge
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasalarda yaşanan krizi bu sefer altcoinler mi aşacak. Son günlerde Doge ve Zilliqa başta olmak üzere birçok altcoin fiyatlarında yukarı yönlü hareket dikkat çekiyor.


Zilliqa (ZIL) ve Dogecoin’de artış devam ediyor!

Geçtiğimiz günlerde Zilliqa (ZIL), son günlerin popüler projesi olan Non-Fungible Token (NFT) açılımı sayesinde iyi bir ivme yakaladı. Fiyatlarda yukarı yönlü bir hareketlenme söz konusu. Zilliqa blockchain’i NFT’leri destekliyor ve NFT’ler Zilliqa blockchain’i üzerinden yatırımcılarla buluşuyor.

Zilliqa en yüksek değerini 6 Mayıs’ta 25.6 cent ile gördü ancak fiyatlar 23 Mayıs’ta 7.5 cent’e kadar geriledi. Zilliqa yazının kaleme alındığı saatte 12 cent’in üstünde işlem görüyor.

Son fiyat hareketinin etkisi ile cari fiyatlar, 200 günlük hareketli ortalama seviyesinin üstüne yükseldi.

Zilliqa ve Dogecoin Zilliqa (ZIL) ve Dogecoin altcoin bayrağını dalgalandırıyor!

Zilliqa, 13.5-14.5 dolar aralığında oluşan güçlü bir direnç hattına doğru hareket ediyor. Fiyatlar, bu hattı en son 27 Mayıs’ta test etmişti. Eğer Zilliqa bu hattı kırmada başarılı olamaz ise fiyatların tekrardan 10 cent’in altını görme ihtimali var.

Lütfen Bkz: Bitcoin’de dibi gördük mü yoksa yeni bir dip mi geliyor?

Dogecoin

Günün en çok kazandıran kripto parası ise Dogecoin. Uzun zamandır Doge’nin Coinbase’de listelenebileceği dillendiriliyordu. Hatta Doge’nin Coinbase etkisi ile 1 doları kolayca görebileceği yönünde iddialar söz konusu idi. Ne yazık ki piyasanın geneline hakim olan kriz nedeniyle Doge, 1 dolarlık hattan oldukça geriye düştü. Doge şimdilik 1 dolar olmasa da 50 cent’lik direnci aşmak için mücadele ediyor.

Doge günün en çok kazandıran kripto parası oldu. Coinbase etkisi ile Doge fiyatlarında %30 ve üzeri değer artışı yaşanıyor.

Zilliqa ve Dogecoin Zilliqa (ZIL) ve Dogecoin altcoin bayrağını dalgalandırıyor!

Cari Doge fiyatları sırasıyla 200, 100 ve 50 dönemlik hareketli ortalama seviyesinin üstünde işlem görüyor. Bu nedenle Doge’nin boğa sezonu ısrarının devam ettiğini söyleyebiliriz.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Zilliqa (ZIL) ve Dogecoin altcoin bayrağını dalgalandırıyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.