fbpx
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Sigorta Sektoründe Yeni Bir Oyuncu: Zeusshield (ZSC)

Sigorta Sektoründe Yeni Bir Oyuncu: Zeusshield (ZSC)

Sigorta Sektoründe Yeni Bir Oyuncu: Zeusshield (ZSC)
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockchain teknolojisi bu günlerde birçok amaca hizmet ediyor. ZeusShield gibi bazı şirketler, blockchain’i yapay zeka ile birleştirmeye çalışırlar. Bu ilginç bir iş modelidir, ancak böyle bir girişimin ne kadar yararlı olabileceğini merak konusudur. ZeusShield söz konusu olduğunda, şirket öncelikle sigorta sektörüne odaklanmak istiyor gibi görünüyor.

KAVRAMI

Blockchain teknolojisine gelince ZeusShield ekibinin çok farklı bir yaklaşım sergilediği açıktır. Yapay zeka ve sigorta sektörüne odaklanarak proje, sigorta hizmetlerine güven yönetimini uygulayacaktır. Bu, hassas pazarlama ve akıllı sigorta iddialarına güçlü bir odaklanma ile yepyeni bir sigorta ekosisteminin oluşturulmasına izin verecektir.

 İŞLER NASIL GIDIYOR?

Projenin dikkate alması gereken birkaç farklı yön vardır. Her şeyden önce, proje doğrudan blockchain içine inşa edilmiş bir dijital kimlik çözümü sunuyor. Bu bilgi teknolojinin değişmez bir bilgi kaynağı sağladığı için, bu bilgi hiçbir şekilde değiştirilemez. Bu kimlik, aynı zamanda, bu AI güdümlü sigorta ekosisteminin büyük bir parçası olan tüm akıllı sözleşme teknolojisi entegrasyonu için de kullanılacaktır.

Blockchain tabanlı AI yaklaşımı ile ZeusShield, tüm müşteriler için doğru risk izleme biçimleri, fiyatlandırma planları ve kişiselleştirilmiş politikalar sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca,proje iş maliyetlerini azaltmaya ve uygun fiyatlarla akıllı sigorta paketleri sunmaya yardımcı olacak. Bu büyük bir girişim ve uzun vadede nasıl oynadığını bekleyip görmek zorundayız. Açıktan yeni bir sigorta ekosistemi inşa etmek her zaman büyük nedenlerden dolayı büyük bir sorundur.

ZEUSSHIELD (ZSC) TOKEN”I

Blockchain teknolojisinin dünyasında alıştığı üzere, projenin kendi kripto para birimi vardır.Zeussshild  ZSC olarak bilinen bu para birimi, ağ üzerinde gerçekleşen tüm işlemleri gerçekleştirecek ve bu ekosistem aracılığıyla sağlanan sigorta ile ilgili tüm faaliyetlerin bel kemiği olacaktır. Bu projenin endüstriye damgasını vuramadan önce yapılması gereken çok iş var.

ZeusShield Sigorta Sektoründe Yeni Bir Oyuncu: Zeusshield (ZSC)
ZSC performansı

ÖNDEKİ YOL

Şu an itibariyle,ekib akıllı sözleşme teknolojisini tamamlamaya çalışıyor. Daha sonra bu yıl, sigorta sisteminin bir prototipi sergilenecek ve bunu derin öğrenme modülü takip edecek. Gelecek yıl, bu proje için büyük bir kilometre taşı işaretleyecek Zeussshild blockchain P2P sigorta iş modülünün tamamlandığını göreceğiz.

koinmedya_paradex

Kaynak:Themerkle

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler: