1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Phore Nedir ve Hangi Çözümü Sunuyor?

Phore Nedir ve Hangi Çözümü Sunuyor?

Phore Nedir ve Hangi Çözümü Sunuyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockchain teknolojisi için çok farklı kullanım durumları var, hepsini takip etmek neredeyse imkansız hale geldi. Phore bu görkemli teknolojiyi çok yakın bir gelecekte gerçek dünyaya getirmek için tasarlanmış bir projedir. Erişilebilir ve standartlaştırılmış bir ekosisteme değer aktarma, bakmaya değer bir şeydir.

 

PHORE ASLINDA NEDİR?

Phore, güvenli, esnek ve ölçeklenebilir bir ekosistemde bir değerin transferini sağlamak için tasarlanmış yeni bir blockchain ekosistemidir. Bu platformda desteklenen çok çeşitli uygulamalar ve girişimlerle, keşfedilmeyi bekleyen düzinelerce fırsat var. Çekiş kazanmak zor olsa da, bugün dünyadaki diğer tüm blockchain ekosistemlerine hoş geldiniz.

FARKI NEDİR?

Bakmaya değer olan Phore’ın birkaç yönü var. Hızlı, ölçeklenebilir ve güvenilir işlemleri iyi bir başlangıç. İşlemleri özel tutmak için bir seçenek de vardır, buna da bir çok kullanıcı büyük ilgi gösterecektir. Cryptocurrency dünyasında, talep üzerine anonimlik ve gizli işlemler için artan bir talep var ve bu konuda Phore doğru yolda gibi görünüyor.

Ek olarak, projenin ekosistemi kullanıcıları ağa katılımları için ödüllendirmektedir. Bu, diğer kripto-para birimlerinin nasıl paralar kazandığına dair bir teklif sundukları ile aynıdır, ancak bunun tam olarak nasıl sonuçlanacağını görmeye devam edecektir. Kullanıcıları ağdaki rolleri için ödüllendirmek, diğer kripto para birimlerinde de gördüğümüz bir trenddir. İnsanlar, kripto para birimi ve blok zincirinde yer almaktan duydukları güveni takdir ediyor gibi görünüyor.

Ayrıca, Phore blockchain ekosistemi, merkezi olmayan bir pazar ve merkezi olmayan uygulamalar için destek sunar. Bu kavramların her ikisi de blockchain ve kripto dünyasında giderek daha popüler hale gelmiştir. Merkezi olmayan pazarda, Phore para birimi ileriye doğru çok daha fazla kullanım durumu kazanacaktır. Uygulamalar akıllı sözleşme teknolojisi kullanılarak inşa edilmiştir ve ayrıca özel işlemleri desteklemektedir.

phore Phore Nedir ve Hangi Çözümü Sunuyor?
Phore Genel Bakış

PHR TOKEN

Merkezi olmayan pazar yeri ve uygulamalar piyasaya sürülünceye kadar, Phore(PHR)’ın yerel para birimi için kullanım durumları sınırlı kalacaktır. Bununla birlikte, bu konuda bazı iyi ilerlemeler kaydedilmektedir. Ek olarak, Phore, değerli ağ hizmetlerini sağlamak için bir cüzdanda belirli bir miktar tokeniın kilitlenmesiyle elde edilebilen masternodları destekleyecektir.

phore Phore Nedir ve Hangi Çözümü Sunuyor?
Phore performas haritası

PHORE İÇİN YOL

Cüzdanın ve çekirdek güncellemelerin bazıları gibi PHR’ın web ve Android cüzdanları da tamamlanmak üzeredir. Daha fazla geliştiricinin sıralamaya katılmasıyla, işler ilerlemeyi oldukça ilginç hale getirecek. Merkezi olmayan pazar % 85 oranında tamamlandı ve bu yıl içinde henüz açıklanmayan bir tarihte masternode uygulaması da olacak.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: