1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Zcash fiyat tahmini ve uzmanların beklentileri 2021-2025

Zcash fiyat tahmini ve uzmanların beklentileri 2021-2025

Zcash fiyat tahmini ve uzmanların beklentileri 2021-2025
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Zcash alım fırsatı veriyor olabilir mi? Zcash fiyat tahmini ve uzmanların beklentileri ile ilgili detaylı haberimize buyurun.


Zcash fiyat tahmini 2021 -2025

Zcash, kripto piyasasında en sağlam ve en uzun ömürlü projelerden biridir. Altında yatan temel dinamiklerini de hesaba katarak analistlerin, ZEC coin hakkında uzun dönemli fiyat tahminlerine yer vermek istedik.

Kripto piyasaları aşırı volatil olduğundan dolayı, bu piyasada bir koin hakkında kesin konuşmak her zaman yanıltabilir. Ancak bir koinin geçmişine, şu anki başarısına, yatırımcılarına, takipçilerine bakarak gelecek ile ilgili bazı tahminlerde bulunabilir. Haydi, analistler ZEC hakkında ne öngörüyor, birlikte bakalım.

Zcash'in 500 dolardan işlem#1 Crypto Ground

Crypto Ground, ZEC’in 2021 yılına 135 dolar civarında girmesini bekliyor. Ayrıca, 2023 yılına gelindiğinde ZEC’in 1,358 dolara ve 2025 yılında ise 2197 dolara ulaşacığını tahmin ediyor. 

#2 Wallet Investor

Wallet Investor believes that the value of Zcash might depreciate and can reach around $3.853 by the end of 2020 which is a very pessimistic and conservative prediction.

#3 Trading Beasts

Trading Beasts, 2021 yılına kadar Zcash’in 3X yapabilecek potansiyeli olduğunu düşünüyor. Haberin yazıldığı an itibariyle 62 dolar olduğunu belirtirsek, bu, kripto paralar için ulaşılamayacak bir hedef değil.

#4 Grayscale Investments

Bitcoin Investmen Trust’tan analist Matthew Beck, yatırımcıların offshore hesapları kullanması duurmunda 2025 yılına kadar Zcash fiyatının 60,000 dolara ulaşabileceğini iddia ediyor. Bu konuda yalnız da değil. CCN’den Josh Williams, Zcash global offshore hesapların %1’ini ele geçirse 6,289 dolara, %10’unu ele geçirirse 62,893 dolara yükseleceğini belirtiyor. 

KoinMedya olarak bizim Zcash fiyat tahminimiz

Bir çok kripto para aşırı değer kaybederken Zcash onlara göre daha stabil kaldı. Zcash, Bitcoin ve Ethereum’un çözemediği anonimlik sorununu çözüyor. Bu ona değiştirilebilirlik özelliği veriyor. Örneklendirmek gerekirse, bir arkadaşınız size Bitcoin gönderse, o bitcoin’in çalıntı yada yasaklı bir mal olup olmadığı yasal merciler tarafından bilinir. Ancak aynı durum ZEC’te yoktur. Hiç bir yasal merci Zcash gibi tam anonim bir kripto paranın nereden ve kimden geldiğini bilemez. Bu yüzden değiştirilebilir özelliği vardır.

Zcash, Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşlerin sahip olduğu Gemini borsası ile yakın ilşkiler içerisinde. Ayrıca Ethereum’a Bizans yükseltmesinde ZK-snarks’ın işlevlik kazanmasında yardım etti. JPMorgan’ın kendi blockchain’inde  sıfır-bilgi güvenlik tabakası (ZSL) oluşturulmasında işbirliği yaptı. Tüm bu gelişmeler neticesinde KoinMedya olarak bizim 2021 yılına kadar Zcash fiyat tahminimiz 200 dolar, 2025 yılına kadar ise 1,250 dolardır.

Zcash iyi bir yatırım mı?

Zcash, kripto piyasasında rüştünü ispatlamış kripto paralardan biridir ve şu an ki seviyesine kısa zamnda ulaşmıştır. Eğer uzun dönemlik bir yatırım düşünüyorsanız ZEC’i düşünebilirsiniz.

Zcash anonim midir?

Evet, Zcash anonimdir. Zcash, kullanıcıların işlemlerini ve kimliğini gizleyen merkezsiz bir blockchain kullanır.

Zcash yüksek fiyattan piyasaya neden sürüldü?

Kripto paralar söz konusu olunca eşi görülmemiş bir çılgınlık hakim olabiliyor. Zcash’e gelince, bunun temel nedeni başlangıç programının bir ay sürmesi ve token sayısının kıtlığıydı.

Zcash’in zirvesi kaç dolar?

Zcash piyasaya sürüldüğü neredeyse 4 yıl önce 3 bin 191 doları gördü.

Etiketler: