Loading...
btc
BTC
0.18%
Bitcoin
57.994,44 USDT
eth
ETH
0.05%
Ethereum
3.135,47 USDT
bch
BCH
1.66%
Bitcoin Cash
374,82 USDT
xrp
XRP
7.37%
Ripple
0,51 USDT
ltc
LTC
1.62%
Litecoin
70,37 USDT
bnb
BNB
0.32%
Binance Coin
535,49 USDT
sol
SOL
-0.41%
Solana
138,89 USDT
avax
AVAX
-0.11%
Avalanche
25,93 USDT
ada
ADA
1.01%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
1.91%
Poladot
6,22 USDT
doge
DOGE
1.2%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
1.96%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin’den zarar etmemek için uzmanların bu uyarılarına dikkat edin!

Bitcoin’den zarar etmemek için uzmanların bu uyarılarına dikkat edin!

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kirpto para kullanıcımı hızla artıyor. Uzmanlar Bitcoin alıp satarken dikkat edilmesi gereken hususlar sıraladı. Bitcoin’den zarar etmemek için bu uyarıları dikkate almakta fayda var. Detaylar haberimizde.

Uzmanların bu uyarılarına dikkat edin

Bitcoin ticareti yapmak bir oyun değildir. Bitcoin ticaretinden iyi para kazanmak için uzmanlık gerektiriyor. Bitcoin ticaret endüstrisi şimdiden milyarderler kazandı. Bununla birlikte, bazı insanlar Bitcoin ticareti yaparak kazandıkları paranın çoğunu kaybetti.

 Bitcoin ticareti yaparak bir sonraki kazanan olmak istiyorsanız size rehberlik edecek ipuçlarına ihtiyacınız var. Bitcoin hakkında çok şey öğrenerek başlayacağınız bir ticaret kayıplara yol açabilir.

Satoshi Nakamoto, Bitcoin’i insanların günlük işlemler için kullanacağı bir para birimi olarak hizmet edeceğini umarak yaptı. Ancak, bu kripto para biriminin artan fiyatı, onu sıradan insanlar için kullanılması biraz zor hale getirdi. Günümüzde insanlar Bitcoin’i bir değişim aracı olarak kullanmaktan çok ticarete konu bir varlık olarak görüyor. Bu ticaretten karlı çıkmak için uzmanlar bazı ipuçları ve öneriler veriyor.

Karlar ve zararlar üzerine bir bariyer koyun

Bitcoin ticareti yaparken kâr ve zarara bir bariyer koyarak başlayın. Bu kar elde ederken ticaretinizi sınırlandırdığınız anlamına gelmez. Bitcoin ticaretinde harcayabileceğiniz miktara bir sınır koymak anlamına gelir. Fiyatın hızlı bir şekilde artması sizi büyüleyebilir. Ancak değişkenliğin fazla olması dakikalar içerisinde bir kayba yol açabilir.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Başlarken daha yüksek tutarlı yatırımlar yapmayın

Belirtildiği gibi, Bitcoin’in değişken bir piyasası var. Bu nedenle çok önemli bir stratejik karar, daha yüksek miktarda yatırım yapmaktan kaçınmaktır. Bunun nedeni, bir kerede çok para yatırırsanız çok para kaybetmeyi engellemektir. Kripto piyasasının nasıl çalıştığını öğrendikçe kademeli alım yapmak önemlidir. Ayrıca, satın almadan veya satmadan önce kripto para piyasasını dikkatlice analiz edin.

Güvenli cüzdanları ve kripto borsalarını tercih edin

Güvenlik, Bitcoin ticareti yaparken çok önemli bir faktördür. Bazı insanlar, Bitcoin ticareti yaparken dijital cüzdanlarının ve kripto borsalarının güvenliğinin hayati olduğunu düşünmüyor. Ama bu doğru değil. Bitcoin’i bir kripto borsası aracılığıyla satın alıyor ve ardından dijital cüzdanınıza gönderiyorsunuz. Bu nedenle, cüzdanın ve Bitcoin değişiminin güvenliğini sağlamak esastır.

Bir cüzdan seçmeden önce, güvenlik seviyesini öğrenmek için zaman ayırın. Şu anda, Bitcoin tüccarları farklı kripto cüzdan türleri arasından seçim yapabiliyor. Kullanmadan önce çeşitli cüzdanların güvenlik özelliklerini araştırın. Ayrıca, değişim yapacağınız kripto borsalarının da yenilikçi ve güvenli olmasına dikkat edin. Ancak bu şekilde güvenli bir şekilde alım satm yapabilirsiniz.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.