1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. “Yarınki Göztepe Trabzonspor maçının ilk golü geldi!”

“Yarınki Göztepe Trabzonspor maçının ilk golü geldi!”

“Yarınki Göztepe Trabzonspor maçının ilk golü geldi!”
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Göztepe Spor Kulübü taraftar tokenlerini satışa çıkardı. Tokenlere ilgi büyüktü. Detaylar haberimizde.

Yarınki Göztepe Trabzonspor maçının ilk golü geldi

Galatasaray, Trabzonspor ve İstanbul Başakşehir FK’nın ardından Göztepe futbol takımı da kendi taraftar token’ını piyasaya sürmüştü.

Pandemi koşulları nedeni ile dünyada futbol karşılaşmaları seyircisiz oynanmaya devam ediyor. Koşullar futbolda taraftarların takımlarını stadyumlarda desteklemesini engellese de spor kulüpleri taraftarlarını çeşitli yollarla organize etmeye çalışıyor.

Bkz: Bitcoin, Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Kripto pazarına artan ilgi takımları da harekete geçirdi. Spor kulüpleri birbiri ardına taraftar tokenleri çıkarıyor. Token sahibi taraftarlar kulüplerin karar organlarında söz sahibi oluyor. Soyunma odalarından son haberleri alıyor ve forma seçiminden krampon tercihine kadar takımlarının tercihlerinde oy sahibi olma hakkı kazanıyor.

Ülkemizin köklü kulüplerinden biri olan Göztepe Spor Kulübü, Socios ortaklığı ile taraftar tokenlerini satışa çıkardı. İlk etapta 400.000 taraftar tokeni arz edildi. Göztetepe taraftar tokeni GOZ kısa süre içerisinde tükendi.

Kulüp twitterdan tokenlerin tamamının tükendiğini duyurdu ve taraftarlarına ilgiden dolayı teşekkür etti. Göztepe Spor kulübü daha fazla taraftar tokeninin yakında yeniden satışa çıkacağını açıkladı.

Türkiye’de taraftar tokenine sahip olan kulüplerden Galatasaray taraftar tokeni GAL anlık olarak 8,12 dolardan, Trabzon Spor fan token 3,84 dolardan, İstanbul Başakşehir fan token ise 4,56 dolardan işlem görüyor.

göztepe "Yarınki Göztepe Trabzonspor maçının ilk golü geldi!"
göztepe "Yarınki Göztepe Trabzonspor maçının ilk golü geldi!"
göztepe "Yarınki Göztepe Trabzonspor maçının ilk golü geldi!"

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.