1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Yakında bir DOGE rallisi görebilir miyiz? Ünlü analistler cevap verdi!

Yakında bir DOGE rallisi görebilir miyiz? Ünlü analistler cevap verdi!

Yakında bir DOGE rallisi görebilir miyiz? Ünlü analistler cevap verdi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası haftanın ilk gününe bir miktar geri çekilme ile başladı. Dogecoin haftaya nasıl başladı? Yakında bir ralli görebilecek miyiz? Detaylar için lütfen haberimize göz atın.

Yakında bir DOGE rallisi görebilir miyiz? Ünlü analistler cevap verdi!

Dogecoin (DOGE), fiyatların cumartesi günü yukarı yönlü kırıldığını ve pazar günü keskin bir düşüş kaydettiğini gören son derece volatil bir ticaret hafta sonundan sonra kilit 0,25 dolar seviyesini geri kazanmaya çalışıyor. Yazının kaleme alındığı anlarda kripto para biriminin değeri Coinmarketcap verilerine göre 0,2389 dolar.

Doge Yakında bir DOGE rallisi görebilir miyiz? Ünlü analistler cevap verdi!

 

Ancak kripto piyasasındaki olumlu hava yukarı yönlü momentumu destekliyor. Bitcoin 43,000 doların üzerinde rahat bir şekilde tutunurken, satın alma ilgisinin artması Dogecoin’in fiyatına da katkıda bulunacak gibi görünüyor.

Bkz: Bitcoin’de bu tahmine bakmalısınız!

Buna ek olarak, Dogecoin, önde gelen markalardan ve topluluklardan da büyük ilgi görüyor. Axe’nin sınırlı sayıdaki Dogecan kokusunu tanıtması ve piyasaya sürmesinden Oscar Mayer’in özel ‘Hot Doge Weiners’ müzayedesine kadar, şirketler Dogecoin hayranlarının ilgisini çekmeye çalışıyor. Oscar Mayer, eBay’deki müzayedesinden 15.001 dolar topladı ve şimdiye kadar satılan en pahalı sosisli sandviç için yeni bir dünya rekoru kırdı.

Düşüş eğiliminin yakında sona ermesini ve Dogecoin’in fiyatının 0,40 $ işaretinin üzerine çıkmasını bekleyen popüler kripto tüccarı Smart Contracter’a göre, fiyat hareketi önümüzdeki seanslarda yukarı yönlü devam edecek. Analizine göre, popüler memecoin düşüş trendini kıracak ve yakında 0,41 dolara kadar çıkabilen keskin bir yükselişe tanık olacak gibi görünüyor.

Benzer bir yükseliş görünümü, Token Metrics Kıdemli Kripto Para Yatırım Analisti Forrest Przybysz tarafından da tahmin ediliyor. Przybysz, fiyat hareketi ve ardından geçmişte gördüğümüz gibi şiddetli spekülatif pompalar geleceğini düşündüğünü belirtiyor.

İzlenecek temel düzeyler

4 saatlik DOGE/USD grafiğinde, hareketli ortalamaların çoğu yükseliş eğilimi gösteriyor. Bununla birlikte, MACD ve momentum göstergeleri yatırımcılar arasında da düşüş eğilimine işaret ediyor.

Dogecoin’in fiyatı, pivot noktasının hemen altında 0,238 dolarda tutuyor ve piyasa hissiyatı olumlu kalmaya devam ettiği sürece daha da yükselebilir. DOGE bu seviyeyi geçtiğinde, alıcılar 0,25 dolarlık kilit işareti geri alabilir ve 0,30 dolara doğru yükselebilir. Ancak DOGE, yol boyunca direnci 0,284 dolardan kırmak zorunda.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.