okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.52%
Bitcoin
68.755,02 USDT
eth
ETH
0.67%
Ethereum
3.870,44 USDT
bch
BCH
0.61%
Bitcoin Cash
473,25 USDT
xrp
XRP
0.16%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.59%
Litecoin
83,93 USDT
bnb
BNB
0.11%
Binance Coin
602,36 USDT
sol
SOL
1.82%
Solana
171,76 USDT
avax
AVAX
0.73%
Avalanche
37,29 USDT
ada
ADA
1.33%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.6%
Poladot
7,41 USDT
doge
DOGE
2.5%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
7.4%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bloomberg’in kıdemli stratejistinden yıl sonu Bitcoin tahmini!

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve kripto para piyasaları için oldukça hareketli bir haftayı geride bırakıyoruz. Yatırımcıların yüzü bu hafta güldü. Bloomberg kıdemli stratejistinin yıl sonu tahimini ve detayları haberimizde.

Bloomberg’in kıdemli stratejistinden yıl sonu Bitcoin tahmini!

Bu hafta kripto para piyasalarında olumlu hava hakimdi. Piyasa yatırımcıların yüzünü güldürdü. Hafta boyunca başta Bitcoin olmak üzere kripto paraların büyük çoğunluğu yükselişteydi. Haftanın son saatlerinde piyasada bir geri çekilme yaşansa da kripto piyasası rüzgarı arkasına almış gözüküyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda 43,500 dolarlık bir fiyata sahip. Bitcoin fiyatını anlık olarak Koinmedya.com’dan takip edebilirsiniz.

Bloomberg kıdemli stratejisti Mike McGlone, piyasadaki olumlu havanın arasında Bitcoin yatırımcılarını heyecanlandıran tahminini paylaştı. McGlone, Bloomberg’in Ağustos kripto raporunda bu yıl, Bitcoin için fiyat keşif aşamasında bir sonraki adımı atması için birinci sınıf ve yenilenmiş bir boğa piyasası gördüklerini ifade etti.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

McGlone, Bitcoin’in kendisine 30,000 dolarlık bir taban oluşturduğunu ve bunu oluşturmanın ve sürdürmenin sonucu olarak Bitcoin’in kısa bir sürede 100,000 doları kırabileceğini belirtiyor.

“Bitcoin, 2019’un başında 4.000 dolara benzer 30.000 dolar civarında bir temel oluşturmuş gibi görünüyor ve kripto para birimini 100.000 dolara geri döndürebilecek performans paralellikleri görüyoruz.”

Bloomber raporu, Bitcoin’in arzının azaldığını ve talebin ise arttığını belirterek bunun Bitcoin fiyatının yükseleceğini ön görmek için yeterli bir veri olduğunu değerlendiriyor.

Bloomberg raporu aynı zamanda Çin’in Bitcoin’e karşı aldığı tavrın önemine vurgu yapıyor.  Çin hükümetinin düşmanlığının yanı sıra dijital para birimlerinin benimsenmesinin, iyi düzenlemelerle birlikte Bitcoin ve ABD doları lehine bir zemin oluşturacağı değerlendiriliyor.

Birçok uzman Çin’in kripto para piyasasına ve özellikle Bitcoin madenciliğine aldığı tavrın uzun vadede Bitcoin için son derece olumlu sonuçlar ortaya çıkaracağını ve Bitcoin’in benimsenmesini hızlandıracağını tahmin ediyor. Son olarak Bloomberg’in raporu da bu görüşü destekler nitelikte.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.