1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. İşte ünlü analistin Bitcoin, Ethereum ve Sushiswap tahminleri!

İşte ünlü analistin Bitcoin, Ethereum ve Sushiswap tahminleri!

İşte ünlü analistin Bitcoin, Ethereum ve Sushiswap tahminleri!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İsabetli tahminleri ile bilinin ünlü kripto analisti “Crypto Dog” sosyal paylaşım platformu Twitter’da Bitcoin, Ethereum ve Sushiswap’a ilişkin tahminlerini paylaştı. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analistin Bitcoin, Ethereum ve Sushiswap tahminleri!

Kripto dünyası geçtiğimiz hafta yıl başından mayıs ayının sonuna kadar süren baş döndürücü performansından kesitler sundu. Bitcoin ve diğer kripto paralar yatırımcıları heyecanlandıran atağa kalktı. Hafta boyunca tüm gelişmeleri siz değerli Koinmedya.com okurları ile paylaşmaya çalıştık.

Bkz: Bloomberg analistinin yıl sonu Bitcoin tahmini!

Haftanın ilk günü bir miktar geri çekilme yaşasa da piyasa olumlu havanın etkisinde demek yanlış bir tahmin olmaz. Kripto piyasasının toplam piyasa değeri 1,7 trilyon doların üzerinde. Lider kripto para birimi Bitcoin yazım anında 43,500 dolardan işlem görüyor.

Ünlü analist “Crypto Dog” sosyal paylaşım platformu Twitter’da Bitcooin, Ethereum ve Sushiswap’a ilişkin tahminlerini paylaştı. Ünlü analist Bitcoin’in 43,000 dolarlık direnci kırdığı için önünün açık olduğunu ve 50,000 dolarlı hedefe yakın olduğunu belirtti.

https://twitter.com/TheCryptoDog/status/1423809409294258176

Analistin bir sonraki tahmini yazım anında 2,923 dolardan işlem gören altcoinlerin lideri Ethereum için. Geçtiğimiz hafta Londra güncellemesinin etkisi ile atağa kalkan Ethereum 3,184 dolara kadar yükseldi. Ünlü analist Ethereum’un ilk etapta 3,500 dolara yükseleceğini ve yakın zamanda ise tüm zamanların en yüksek seviyesini geride bıracağını tahmin ediyor. Ethereum 4,362 dolarlık bir rekor ATH’ye sahip.

https://twitter.com/TheCryptoDog/status/1423803892689682434

Ayrıca bu analist, Bitcoin’e karşı Ethereum’un (ETH/BTC) önemli bir kırılma başlattığını ve şimdi kabaca 3.079 dolar değerindeki 0.07 BTC değerinden en az %40 tırmanmaya hazır olduğunu bile iddia ediyor.

Analist ayrıca kritik bir direnç seviyesini kırdıktan sonra patlamak üzere olduğuna inandığı otomatik piyasa yapıcı SushiSwap’ı (SUSHI) izlediğini ve mumların 9,25 doların üzerinde bir patlamaya hazır olduğunu belirtiyor.

Kaynak