1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Wozniak (WOZX) coinden büyük açılış
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Wozniak (WOZX) coinden büyük açılış

Wozniak (WOZX) coinden büyük açılış
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, Efforce üzerinden piyasaya sürdüğü WOZX coin ile kripto piyasasına hızlı giriş yaptı.

Steve Wozniak kripto pazarına hızlı girdi

WOZX sembolüyle, 3 Aralık’ta piyasaya giren Efforce tokeni HBTC borsası üzerinde 2,77 dolara kadar yükseldi. Efforce (WOZX) coin 7 Aralık’ta 1,32 dolardan işlem görüyordu.

Apple şirketinin kurucu ortaklarından Steve Wozniak‘ın tokeni oldukça ciddi bir sıçrama gerçekleştirdi. WOZX coin Aralık ayı başında piyasaya sürülmüştü.

wozniak Wozniak (WOZX) coinden büyük açılış
Steve Wozniak

Efforce (WOZX) coin

Efforce kendini, “Woz” tarafından kurulan, blockchain tabanlı, insanların “tokenize edilmiş tasarruflarla enerji verimliği üzerine kurulmuş projelere” yatırım yapma imkanı sağlayan bir platform olarak tanımlıyor.

Binaları enerji tasarruflu hale getirmek para gerektiren bir durum. WOZX alıcıları, dolaylı olarak bu tür, enerji tasarrufu ve verimliliği üzerine kurulmuş projelere yatırım yapmış oluyorlar. Proje katılımcıları tokenle ödüllendiriliyorlar.

WOZX coin Singapur merkezli kripto para borsası HBTC üzerinde listelenmeye başladıktan dakikalar sonras 950 milyon dolar Market Cap değerine ulaşmayı başardı. Öte andan Coingecko sitesinde Efforce (WOZX) Market Cap değerinin 62,777,284 dolar olarak gösterildiğini söyleyelim. WOZX arzı 1 milyar ile sınırlandırıldı.

Bilindiği gibi Wozniak, Apple‘ın kuruluşunda yer almış ve Macintosh‘un gelişimine katkıda bulunmuştu.

İlgili: 2021’de çok konuşulacak 10 altcoin!

İlgili: Fenomen analistten patlama yapacak 7 altcoin!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: