1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel Winding Tree (LIF token) rehberi: LIF token nedir?

Güncel Winding Tree (LIF token) rehberi: LIF token nedir?

Güncel Winding Tree (LIF token) rehberi: LIF token nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Winding Tree (LIF token); akıllı sözleşmelerin açık bir ekosistemi, birlikte çalışabilir API standartları ve seyahat ürünlerinin ve hizmetlerinin merkezden dağıtılmasını ve keşfedilmesini sağlayan uyumlu veri yapılarının bir ekosistemidir.

Winding Tree (LIF Token) Nedir?

Winding Tree Vakfı, İsviçre’de bulunan ve kâr amacı gütmeyen bir organizasyondur. Amacı seyahat endüstrisini geliştirmek amacıyla yazılım projeleri, veri exchange standartları ve altyapılarını geliştirmek.

LIF token

Blockchain tabanlı, merkeziyetsiz ve açık kaynak kodlu bu projenin misyonu seyahatleri son kullanıcı için daha ucuz, tedarikçiler için ise daha kârlı hâle getirebilmek.

Proje, seyahat şirketleri için bir pazar yeri. Doğrudan online seyahat acentelerini ve seyahat tedarikçilerini (oteller, havayolu şirketleri, sigortacılar, oto kiralama vs ) birbirine bağlıyor.

 

Proje aracılara gerek kalmadan ürünlerin ve hizmetlerin sergilenebileceği, tamamen merkeziyetsiz bir platform. Platform açık kaynaklı olduğundan, yeni ürün ve hizmetlerle kolayca genişletilebilir.

Merkeziyetsizlik neden önemli?

Çünkü mevcut seyahat sistemi birkaç çok uluslu şirketin hâkimiyetinde. Dolayısıyla hem gereksiz yere yüksek ücretler talep ediyorlar hem de pazara ulaşmak isteyen şirket ve fikirleri kendileri yönlendiriyorlar. Özetle onlar ne derlerse o oluyor!

Üstelik seyahat teknolojisini güncellemek için motivasyonları da yok.

Winding Tree  (LIF token) nedir, ne yapar?

lif token Güncel Winding Tree (LIF token) rehberi: LIF token nedir?

Winding Tree seyahat rezervasyonu yapılan bir web sitesi değildir. Winding Tree herhangi bir pazarın gerektirdiği üç temel özelliği sağlamak için tasarlanmış: kimlik, güvenilirlik ve bir araya getirme.

Kimlik

Winding Tree organizasyon kimlik sistemi, diğer pazar katılımcıları ile etkileşime girdiğinizde şirketinizi benzersiz bir şekilde tanımlamanıza yardımcı olur.

Güvenilirlik

Bir tedarikçi olarak, envanterinize kimlerin erişebileceğini kontrol etmek istersiniz. Bir online seyahat acentesi olarak, müşteriniz için ayırdığınız otelin gerçekten var olduğundan emin olmak istersiniz.

Winding Tree’nin ORG.ID standardı hem alıcıların hem de satıcıların birbirlerini tamamen merkeziyetsiz bir şekilde güven içinde hissetmelerini sağlayan bir protokol tanımlar.

ORG.ID Organizasyon Kimliği’nin kısaltmasıdır. Küresel ve merkeziyetsiz bir işletme kayıt defteridir.

Bir araya getirme

Dışarıda binlerce seyahat şirketi var ve bu şirketlerin veritabanını tek bir yerde bulundurmak önemlidir. Winding Tree “Entrypoint” ve “bölüm rehberi” akıllı sözleşmeleri, bunun için kolay bir yol sağlıyor.

TAKIM

13 kişilik geniş bir ekip, 4 de danışman var.

CEO, Maksim Izmaylov

Yazılım mühendisliği ve hukuk geçmişi olan bir girişimci. İki seyahat şirketi, Roomstorm ve Winding Tree ve seyahat endüstrisindeki startup’lar ve yazılım mühendisleri için bir konferans olan Travel Tech Con’ı kurmuş.

Ekibin kalanı da oldukça yetkin görünüyor.

24 sayfalık Whitepaper için TIKLAYINIZ.

2019 Roadmap

lif token Güncel Winding Tree (LIF token) rehberi: LIF token nedir?

Twitter‘a giriş tarihleri Mayıs 2011. Takipçi sayıları 5125. Daha çok olmalıydı.

Telegram’da bu sayı 2978. Çok az.

LIF 15 aydır trade ediliyor.

Son 30 gündeki volatilitesi %87, son 7 günde %42.

ATH’si 0.55$ Şu an bu seviyenin %81 altında.

 

Kripto Paralar ve Temel Analiz kitabım için TIKLAYINIZ.