fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Waltonchain gündem: WTC patlamak üzere

Waltonchain gündem: WTC patlamak üzere

Waltonchain gündem: WTC patlamak üzere
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Waltonchain WTC fiyatı  / BTC 23 Ağustos 2018’de 0.00044 direncini kırdı. Bu kırış, haftalıkgrafikte büyük düşen çizgiden kopmayı tetikledi. Bu, piyasayı 31 Ağustos’ta 0.0007997 seviyesine kadar yükselmesini sağladı. Piyasada bir haftadan biraz fazla bir süre sonra  % 80’in üzerinde büyüdü.


Waltonchain WTC Fiyatı Patlamak Üzere!

Ancak ralli,dip alıcılar tarafından düşük pozisyonlara boşaltma fırsatı olarak ele alındı.Böylece ağır satış başladığında, WTC / BTC geri çekildi. Yine de, bu dip nokta patlamak için bir şans. Akıllara tekrar Waltonchain WTC fiyatı patlamak üzere mi olduğu sorusunu getirdi.

Teknik analiz, WTC / BTC’nin 0.00044 desteğine saygı gösterdiğini göstermektedir. Bu görüş, parite 12 Eylül’de 0.0004344’e kadar düştükten sonra gelmekte. Bu noktada, boğalar satın alma noktasına gelmeye başladı.Talebin artması piyasayı desteğin üzerine taşıdı.

Bu cesaret verici bir işarettir. Geri çekilme durumunun genellikle patlamadan sonra gerçekleşmesi beklenir. WTC / BTC’ nin yeni desteğe saygı duyması, katılımcıların boğa olduğu anlamına geliyor. Artık satın alma siparişlerini vermeden önce son düşük seviyelerini tekrar ziyaret etmesini beklemiyorlar.

Strateji, mümkün olduğunca 0.00044 desteğine yakın satın almaktır. Piyasa bu seviyenin üzerinde olduğu sürece, 0.00079 hedefimizi yeniden ziyaret etme şansı çok yüksektir.

koinmedya_paradex

Süreç bir ay sürebilir.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Sizce de Waltonchain WTC fiyatı patlamak üzere midir?

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler: