okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
2.41%
Bitcoin
66.808,98 USDT
eth
ETH
4.81%
Ethereum
3.086,30 USDT
bch
BCH
4.58%
Bitcoin Cash
465,16 USDT
xrp
XRP
1.69%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
1.1%
Litecoin
83,34 USDT
bnb
BNB
1.85%
Binance Coin
579,70 USDT
sol
SOL
5.73%
Solana
168,50 USDT
avax
AVAX
5.8%
Avalanche
36,46 USDT
ada
ADA
4.81%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
2.48%
Poladot
7,20 USDT
doge
DOGE
3.21%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
1.51%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ödeme devi Visa’nın yöneticisinden çok önemli kripto para açıklamaları!

visa ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ödeme devi Visa’nın ürün yöneticisi yaptığı on röportajda Visa’nın kripto para çalışmalarına ilişkin önemli bilgiler paylaştı. Detaylar haberimizde.

Ödeme devi Visa’nın yöneticisinden çok önemli kripto para açıklamaları!

Kripto paraların ödeme sistemine entegrasyonunda önemli adımlardan biri de dünyanın önde gelen ödeme platformlarının kapılarını kripto paralara açması oldu. Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Visa ve Mastercard, kripto paraları kendi sistemlerine dahil ederek hem benimsenmesine hem de daha fazla kişi tarafından kullanılmasına katkıda bulunuyor.

visa

Visa’nın kripto departmanından sorumlu yöneticisi Cuy Sheffield, New Delhi televizyonuna yaptığı röportajda kripto paralarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Sheffield, kripto para birimlerinin artık daha fazla finansal şirketin dikkatini çektiğini belirtti. Ünlü yönetici yapılan araştırmaların kripto para birimlerine sahip olan kişilerin %40’ının normal bankaları kullanmayı bırakarak kripto para birimi hizmeti sunan platformları kullanmaya istekli olduklarını gösterdiğine dikkat çekti.

Sheffield ayrıca, kripto ekosisteminin artık yatırım ve ödemeden başka hizmetlere de ev sahipliği yaptığına ve dijital sanat eserlerinin, albümlerin, taraftar etkinliklerinin sisteme dahil olduğuna dikkat çekti. Kripto para hizmeti veren mobil uygulamaların tüketicilerin günlük yaşamlarına entegre edildiğinde daha popüler hale geleceğini belirten yönetici, Visa’nın NFT alanını da yakından takip ettiğini açıkladı. Visa, kısa süre önce de 150,000 dolar değerinde NFT aldığını açıklamıştı. Şirket, NFT’lerin perakende sektöründe, sosyal medyada, ticarette ve eğlence alanında önemli bir rol oynamaya başlayacağına inanıyor.

İlgili: NFT nedir?

Visa’nın kripto endüstrisindeki çalışma ölçeği son zamanlarda büyük ölçüde hızlandı. Şirkette kripto üzerine çalışan personel sayısı 200’ün üzerinde. Ayrıca, ödeme işleme devinin kripto şirketleriyle imzaladığı ortaklıkların sayısı şu ana kadar 60’a yükseldi.

Visa müşterileri de kripto paranın geleceğine inanıyor.  Birçok Visa müşterisi, kripto para sisteminin gelecekteki dönüşümünün bir parçası olacağı değerlendiriyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.