BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Veteran yönetici 4. çeyrek kripto piyasa tahminini açıkladı! Yükseliş olacak mı?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Veteran yönetici 4. çeyrek kripto piyasa tahminini açıkladı! Yükseliş olacak mı?

Veteran yönetici 4. çeyrek kripto piyasa tahminini açıkladı! Yükseliş olacak mı?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında isabetli tahminleri ile bilinen eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, kripto piyasası için öngördüğü son çeyrek tahmini paylaştı. Detaylar haberimizde.

Veteran yönetici 4. çeyrek kripto piyasa tahminini açıkladı! Yükseliş olacak mı?

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, kripto piyası ile ilgili isabetli tahminleri ile biliniyor. Pal katıldığı bir oturumda piyasanın genel gidişatı ile ilgili açıklamalarda bulundu ve son çeyrek için beklentilerini açıkladı.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Pal, 2021’in kalan aylarının kripto pazarları için olağanüstü olacağına inandığını söyledi. Pal, Real Vision Finance röportajında, Bitcoin ve kripto pazarının yıl sonuna kadar büyük bir yükselişe geçmesini beklediğini belirtti.

“Genel anlamda yılın son çeyreği tüm otobüslerin geldiği dönemdir. Herkesin işi o otobüsleri aramaktır. Çünkü otobüs tarafından ezilmek istemezsiniz ve doğru otobüse binmek istersiniz. Bahse girerim kripto otobüsü bir otobüs değil, bir roket gemisidir. Ve bu son çeyrek olağanüstü olacak.”

Pal, önümüzdeki aylarda makro ortamda yapılacak bir değişikliğin, hisse senetlerinin ve teknoloji tabanlı varlıkların fiyatını daha yüksek seviyelere çıkaran bir katalizör görevi göreceğini vurguluyor.

“Bence makro pazarda da fırsatlar gelmeye başlıyor. Bu da büyümedeki yavaşlama ile para emtialardan teknolojiye geri dönüyor. Bu genellikle eylül ve aralık ayları arasında yapılır.”

Pal, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada merkez bankalarının gevşek para politikaları karşısında kripto paraların sağlam para özelliklerinin bir boğa koşusu için çok iyi bir ortam oluşturduğunu ve bunun çok sık görülmeyen bir durum olduğunu belirtmişti.

Kripto piyasası geçtiğimiz hafta yaşadığı artçı sarsıntının ardından toparlanma sürecine girdi. Coinmarketcap verilerine göre piyasanın toplam hacmi 2,19 trilyon dolar seviyesinde. Piyasanın lideri olan Bitcoin yazım anında 48,350 dolardan işlem görüyor. Ethereum ise yeniden 3,500 doların üzerine çıktı. Anlık olarak 3,635 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.