Loading...
btc
BTC
0.14%
Bitcoin
63.883,70 USDT
eth
ETH
-0.15%
Ethereum
3.079,31 USDT
bch
BCH
-0.66%
Bitcoin Cash
483,63 USDT
xrp
XRP
-0.49%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.38%
Litecoin
79,64 USDT
bnb
BNB
-0.11%
Binance Coin
537,01 USDT
sol
SOL
-0.16%
Solana
136,01 USDT
avax
AVAX
-1.18%
Avalanche
34,35 USDT
ada
ADA
-0.85%
Cardano
0,45 USDT
dot
DOT
-0.84%
Poladot
6,64 USDT
doge
DOGE
-0.07%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
0.06%
Shiba Inu
0,00 USDT

VeChain’den (VET) büyük ortaklık!

VeChain
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

VeChain (VET) dünyanın önde gelen spor organizasyonlarından biri olan UFC ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Detaylar haberimizde.

VeChain’den (VET) büyük ortaklık!

Blockchain şirketi VeChain, kripto para piyasasındaki daralmanın ortasında önemli bir ortaklığa imza attı. Katman 1 Blockchain şirketi, William Morris Endeavor’un (WME-IMG) sahibi olduğu ve işlettiği Las Vegas, Nevada merkezli Amerikalı karma dövüş sanatları organizasyonu olan Ultimate Fighting Championship (UFC) ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

İlgili: VeChain (VET) nedir, geleceği nasıl?

UFC’nin geniş kapsamlı pazarlama ağı sayesinde VeChain, tanınırlığına büyük bir katkı sağlanacak.  UFC yayınları 176 ülkede yaklaşık 900 milyon spor severe ulaşacan bir organizasyon olarak dikkat çekiyor.

Anlaşma, yayın ve arena içi tanıtım dahil olmak üzere canlı etkinliklerde VeChain’in tanıtımını içeriyor. Sponsorluk 100 milyon dolar değerinde ve 5 yıl süreyle geçerli olacak.

UFC, kripto para şirketleri ile ilk ortaklığını VecChain’le yapmış oldu. VeChain CEO’su, Sunny Lu, anlaşmanın, blokzincirin marka görünürlüğünü artırmak ve dünya çapında erişimini genişletmek için stratejik bir hareket olduğunu belirtti.

“En hızlı büyüyen spor organizasyonlarından biri olan UF ile güçlerimiz birleştirerek blokzincir teknolojisinin sürdürülebilirlik gibi büyük küresel hedeflerin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak istiyoruz. UFC ile ortaklığımız çok yıllı bir ilişkinin sadece başlangıcı ve gerçekten birlikte dünyayı değiştirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

2015 yılında piyasaya çıkan VeChain, BMW Group ve Walmart gibi çok sayıda endüstri lideri kurumla çeşitli ortaklıklar sağladı. Protokolün ayrıca Japonya, Fransa ve ABD ülkelerde ofisleri bulunuyor.

Prptokolün kripto parası VET coin, 17 Nisan 2022’de 0,27 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. VET, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,031 dolardan işlem görüyor. Altcoin, 2 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli 32’nci varlığı durumunda.

İlgili: VeChain (VET) fiyat tahmini

VeChain (VET) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

VeChain’den (VET) büyük ortaklık!

 

Canlı VeChain (VET) fiyatı

 

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.