1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. VeChain’den (VET) büyük ortaklık!

VeChain’den (VET) büyük ortaklık!

VeChain’den (VET) büyük ortaklık!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

VeChain (VET) dünyanın önde gelen spor organizasyonlarından biri olan UFC ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Detaylar haberimizde.

VeChain’den (VET) büyük ortaklık!

Blockchain şirketi VeChain, kripto para piyasasındaki daralmanın ortasında önemli bir ortaklığa imza attı. Katman 1 Blockchain şirketi, William Morris Endeavor’un (WME-IMG) sahibi olduğu ve işlettiği Las Vegas, Nevada merkezli Amerikalı karma dövüş sanatları organizasyonu olan Ultimate Fighting Championship (UFC) ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

İlgili: VeChain (VET) nedir, geleceği nasıl?

UFC’nin geniş kapsamlı pazarlama ağı sayesinde VeChain, tanınırlığına büyük bir katkı sağlanacak.  UFC yayınları 176 ülkede yaklaşık 900 milyon spor severe ulaşacan bir organizasyon olarak dikkat çekiyor.

Anlaşma, yayın ve arena içi tanıtım dahil olmak üzere canlı etkinliklerde VeChain’in tanıtımını içeriyor. Sponsorluk 100 milyon dolar değerinde ve 5 yıl süreyle geçerli olacak.

UFC, kripto para şirketleri ile ilk ortaklığını VecChain’le yapmış oldu. VeChain CEO’su, Sunny Lu, anlaşmanın, blokzincirin marka görünürlüğünü artırmak ve dünya çapında erişimini genişletmek için stratejik bir hareket olduğunu belirtti.

“En hızlı büyüyen spor organizasyonlarından biri olan UF ile güçlerimiz birleştirerek blokzincir teknolojisinin sürdürülebilirlik gibi büyük küresel hedeflerin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak istiyoruz. UFC ile ortaklığımız çok yıllı bir ilişkinin sadece başlangıcı ve gerçekten birlikte dünyayı değiştirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

2015 yılında piyasaya çıkan VeChain, BMW Group ve Walmart gibi çok sayıda endüstri lideri kurumla çeşitli ortaklıklar sağladı. Protokolün ayrıca Japonya, Fransa ve ABD ülkelerde ofisleri bulunuyor.

Prptokolün kripto parası VET coin, 17 Nisan 2022’de 0,27 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. VET, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,031 dolardan işlem görüyor. Altcoin, 2 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli 32’nci varlığı durumunda.

İlgili: VeChain (VET) fiyat tahmini

VeChain (VET) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

VeChain’den (VET) büyük ortaklık!

 

Canlı VeChain (VET) fiyatı

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: