1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Vasil güncellemesi sonrası Cardano kurucusundan kritik açıklamalar!

Vasil güncellemesi sonrası Cardano kurucusundan kritik açıklamalar!

Vasil güncellemesi sonrası Cardano kurucusundan kritik açıklamalar!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para ekosisteminin önemli güncellemelerinden biri de tamamlandı. Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, güncelleme sonrası kritik açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.

Vasil güncellemesi sonrası Cardano kurucusundan kritik açıklamalar!

Ethereum’un Merge güncellemesinin ardından kripto para piyasasının önemli güncellemelerinden biri daha gerçekleştirildi. Ethereum’un rakibi Cardano Vasil güncellemesini 22 Eylül’de tamamladı. Güncelleme ile Cardano ağının etkinliğinin artırılması planlanıyor.

İlgili: Cardano nedir, geleceği nasıl?

Cardano’nun kurucu ortağı Charles Hoskinson, kişisel Twitter sayfasından yaptığı açıklamada güncelleme sonrası beklentilerini ortaya koydu. Charles Hoskinson , Vasil hard fork yükseltmesinden sonra birçok projenin Cardano (ADA) blok zincirinde başlamaya hazırlandığını söylüyor.

İlgili: Cardano fiyat tahmini

Hoskinson, bir tweet’te, ADA’nın gelecek hafta geliştiricilere sunulacak yeni yeteneklerini kullanarak ilerleyeceğini açıklayan yüzlerce proje olduğunu söyledi.

“Bu şekilde yüzlerce tweet gördüm. Pek çok proje, Cardano’yu şimdi devreye almaktan heyecan duyacağını belirtiyor.”

Hoskinson, sanatçıların NFT’ler aracılığıyla telif hakkı kazanmasına olanak tanıyan bir platform geliştiren merkezi olmayan akışlı müzik şirketi NEWM’in projesine atıfta bulundu. NEWM ise Vasil yükseltmesinin operasyonlarını daha verimli hale getireceğini açıkladı.

“Bu, topluluğumuz için ne anlama geliyor? Vasil’in akıllı sözleşmelerimizi dağıtmasını bekliyorduk. Bu yükseltme, onları Cardano’da daha verimli ve uygun maliyetli hale getirecek. Müziğin geleceği şimdi gerçekleşiyor!”

Güncellemenin arkasındaki ekip olan Input Output Hong Kong (IOHK) CEO’su da daha önce yükseltmenin ADA’nın hedeflerini ulaşılabilir hale getirdiğini söylemişti.

Cardano

Görüldüğü gibi ADA ekibi güncellemeden sonra beklentilerini artırmış durumda. Güncelleme şu ana kadar ADA fiyatına etki etmedi. Ancak ADA cephesinde orta vadede büyük bir ralli beklentisi olduğunu hatırlatalım.

Cardano (ADA), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,45 dolardan işlem görüyor. ADA, 15,6 milyar dolarlık piyasa değeri ile ekosistemin en değerli 8’inci varlığı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: