Vasil güncellemesi sonrası Cardano kurucusundan kritik açıklamalar!

Cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para ekosisteminin önemli güncellemelerinden biri de tamamlandı. Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, güncelleme sonrası kritik açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.

Vasil güncellemesi sonrası Cardano kurucusundan kritik açıklamalar!

Ethereum’un Merge güncellemesinin ardından kripto para piyasasının önemli güncellemelerinden biri daha gerçekleştirildi. Ethereum’un rakibi Cardano Vasil güncellemesini 22 Eylül’de tamamladı. Güncelleme ile Cardano ağının etkinliğinin artırılması planlanıyor.

İlgili: Cardano nedir, geleceği nasıl?

Cardano’nun kurucu ortağı Charles Hoskinson, kişisel Twitter sayfasından yaptığı açıklamada güncelleme sonrası beklentilerini ortaya koydu. Charles Hoskinson , Vasil hard fork yükseltmesinden sonra birçok projenin Cardano (ADA) blok zincirinde başlamaya hazırlandığını söylüyor.

İlgili: Cardano fiyat tahmini

Hoskinson, bir tweet’te, ADA’nın gelecek hafta geliştiricilere sunulacak yeni yeteneklerini kullanarak ilerleyeceğini açıklayan yüzlerce proje olduğunu söyledi.

“Bu şekilde yüzlerce tweet gördüm. Pek çok proje, Cardano’yu şimdi devreye almaktan heyecan duyacağını belirtiyor.”

Hoskinson, sanatçıların NFT’ler aracılığıyla telif hakkı kazanmasına olanak tanıyan bir platform geliştiren merkezi olmayan akışlı müzik şirketi NEWM’in projesine atıfta bulundu. NEWM ise Vasil yükseltmesinin operasyonlarını daha verimli hale getireceğini açıkladı.


“Bu, topluluğumuz için ne anlama geliyor? Vasil’in akıllı sözleşmelerimizi dağıtmasını bekliyorduk. Bu yükseltme, onları Cardano’da daha verimli ve uygun maliyetli hale getirecek. Müziğin geleceği şimdi gerçekleşiyor!”

Güncellemenin arkasındaki ekip olan Input Output Hong Kong (IOHK) CEO’su da daha önce yükseltmenin ADA’nın hedeflerini ulaşılabilir hale getirdiğini söylemişti.

Cardano

Görüldüğü gibi ADA ekibi güncellemeden sonra beklentilerini artırmış durumda. Güncelleme şu ana kadar ADA fiyatına etki etmedi. Ancak ADA cephesinde orta vadede büyük bir ralli beklentisi olduğunu hatırlatalım.

Cardano (ADA), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,45 dolardan işlem görüyor. ADA, 15,6 milyar dolarlık piyasa değeri ile ekosistemin en değerli 8’inci varlığı.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Vasil güncellemesi sonrası Cardano kurucusundan kritik açıklamalar!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.