1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. En güncel NEO fiyat tahmini (2022-2030)

En güncel NEO fiyat tahmini (2022-2030)

En güncel NEO fiyat tahmini (2022-2030)
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2022 ve sonrası, Çin’in Ethereum’u olarak bilinen Neo coin yatırımcıları için karlı olabilir. Neo fiyat tahmini ve beklentiler için haberimizin içeriğine göz atabilirsiniz. 

NEO fiyat tahmini 2022-2023-2030

Neo açık kaynak kodlu, topluluk tarafından yürütülen, dijital varlıkların ve akıllı sözleşmelerin geliştirilmesini sağlayan bir blockchain platformdur. Neo coin ise platformun yerel tokenidir.

Çin merkezli ilk public blockchain olan Neo, 2014 yılından AntShares adı ile kuruldu. NEO blockchain geleceğin internet ağı olmak misyonu ile kuruldu ve hali hazırda Çin’de kamu destekli birçok projeye ortaklık ediyor.

2017 haziran ayında AntShares olarak yeniden markalaşmaya giden NEO, nihai hedef olarak dağıtılmış bir ağ tabanlı akıllı ekonomi sistemi oluşturmayı ve akıllı sözleşmeler kullanarak, dijital varlıkların yönetimini otomatikleştirmeyi amaçlayan bir blockchain platformudur.

 

En güncel NEO fiyat tahmini (2022-2030)

 

Peki Neo coin gelecek vadediyor mu? Uzmanların NEO fiyat tahmini nasıl?

Akıllı sözleşmelerin ve dApp’lerin geliştirilmesinde en çok tercih edilen kripto platformlarından biri olan NEO, geçtiğimiz yıl mayıs ayında zirveye ulaşmıştı. Ancak o tarihten beri yatırımcısını üzmeye devam ediyor. 

Bununla birlikte, fiyatlarındaki volatiliteye rağmen NEO, artık yaygın bir şekilde benimsenen ve belirli bir statüye sahip bir para olarak görülüyor. Ancak kripto para piyasasında son birkaç aydır devam eden düşüş trendinde, NEO da payına düşeni aldı.

Şimdi, Çin’in Ethereum’u olarak tanımlanan ve geliştirilerek V3 platformunda faaliyet gösteren Neo ile ilgili öne çıkan haber ve analizleri inceleyelim. Ve yatırım yapmaya değer bir kripto para olup olmadığını anlamaya çalışalım.

NEO tahminleri genellikle, geleceğin ekonomisini veya “akıllı ekonomiyi” hayata geçirmek için tasarlanmış bir kripto para algısıyla şekillenir.

Nitekim proje, birbirinden farklı blockchainler için kullanım imkanı sağlayan NeoContract adlı akıllı bir sözleşme platformu olarak ortaya çıktı. Burada, veri alışverişi pazarları ve yatırım yönetimi araçları gibi çeşitli merkezsiz finans (DeFi) uygulamaları ve merkezsiz borsalarla (DEX’ler) etkileşim için yeni süreçler bulunur.

Neo geliştiricileri, geleneksel proof of work ve proof of stake doğrulama algoritmalarından ayrılarak, Bizans hata toleransı algoritmasına geçti. Bu algoritma, ağın güvenlik açıklarını azaltmak ve işlem hızını ve ölçeklenebilirliğini artırmak için optimize edildi.

Neo fiyat performansı ve analistlerden NEO coin tahminleri

2016 yılından beri CoinMarketCap’te listelenen Neo Coin, en yüksek değerine 15 Ocak 2018’de 197 doları görerek ulaştı. 

Neo 2021’de ise sert volatiliter yaşadı. Öyle ki Nisan 2021’de 140.37$’a kadar ulaştıktan kısa bir süre sonra Haziran 2021’de 30.64 $’a düştü. Kripto para bir ay kadar 25,00-30,00$ aralığında hareket etti ve 20 Temmuz 2021’de yeniden yükselişe geçti.

20 Temmuz’da 25$ civarında işlem gören kripto para, 24 Ağustos 2021’de 61$’a kadar yükseldi ve bir aylık süre içerisinde ortalama %139 oranında artış kaydetmiş oldu. Bu dönemden sonra 66,72 ile yeni bir zirve gören Neo, yeniden düşüşe geçti.

Bu arada popüler bir tahmin sitesi olan Capital.com’un analistlerinden Mikhail Karkhalev NEO beklentileri hakkında şöyle bir yorumda bulunuyor:

“Bir zamanlar Alibaba ve Microsoft gibi devlerin ilgisini çeken umut vadeden bir proje olarak görülen ‘Çin’in Ethereum’u, artık iyice unutuldu. Proje, yalnızca Çin pazarına odaklanmanın azizliğine uğradı.”

Analist, NEO kurucularının Çin DCEP (elektronik ödemeler için dijital para birimi)’inin geliştirilmesine yardımcı olmasına rağmen, kripto piyasasının sert düzenlemelere tabi tutulmasının NEO’yu Çin’de “tam anlamıyla yetim bir ürün” haline getirdiğini vurguladı.

Dahası analist kripto para biriminin, temel işlevsellik açısından rakiplerinin, özellikle de Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA)’nun, gerisinde kaldığına dikkat çekiyor. 

Capital.com analisti Mikhail Karkhalev:

“Uzun vadeli yatırımlar açısından NEO, kripto piyasasında unutulma ihtimali olan riskli bir varlık gibi görünüyor. Ancak, NEO’nun mevcut düşük fiyatlarının kısa vadeli spekülatif kazançlar açısından önemli fırsatlar yaratma ihtimali var.”

 

En güncel NEO fiyat tahmini (2022-2030)

 

Tahmin sitelerinden Neo coin fiyat tahminleri 2022 – 2028

Algoritma tabanlı veri analiz kaynakları, yıl sonuna kadar NEO fiyat performansı hakkında iyimser görüşler paylaşıyor. Örneğin, Wallet Investor, Neo fiyatının bir yıl içinde 30 dolara ulaşacağını ve beş yıl içinde ise 100 dolara ulaşacağını öne sürüyor.

Bir başka analitik tahmin sitesi olan Digital Coin de Neo fiyat tahmini açısından 2022 ve sonrası için iyimser bir tablo çiziyor. Tahmin sitesine göre, 2022-2028 yılları arasında Neo fiyatları 10 dolardan 83 dolara yükselecek.

İlgili: GüNEO coin nedir, nasıl alınır? NEO yatırımı gelecek vadediyor mu?

NEOUSD canlı fiyat:

Aşağıdaki tabloda ise Walletinvestor.com’un 2023’e kadar olan Neo fiyat tahminini görüyoruz.

neo fiyat tahmini En güncel NEO fiyat tahmini (2022-2030)

Kripto paraların aşırı spekülatif hareket ettiklerini unutmamak gerekiyor. Yukarıdaki rakamlar sadece tahmin. Günlük gelişmelerin etkisi ile tahminde bulunan platformlar tahminlerini güncelliyor.

neo fiyat tahmini En güncel NEO fiyat tahmini (2022-2030)

2022 Neo fiyat tahmini nedir?

Walletinvestor.com’un tahminine göre NEO, 2022 yılını 51 dolar bandında kapatacak.

2023 Neo fiyat tahmini nedir?

Çin’in Ethereum’u olarak bilinen Neo, Neo 3.0 çalışmasının etkisi ile değer kazanabilir. Wallet Investors’a göre Neo coin, 2023’de 83 doları geçecek.

2025 Neo fiyat tahmini nedir?

Walletinvestor.com’un tahminine göre NEO, 2025’te 164 doları görebilir.

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.