Loading...
btc
BTC
-1.51%
Bitcoin
65.766,38 USDT
eth
ETH
-1.55%
Ethereum
3.415,35 USDT
bch
BCH
-3.77%
Bitcoin Cash
415,40 USDT
xrp
XRP
-2.19%
Ripple
0,47 USDT
ltc
LTC
-2.32%
Litecoin
77,31 USDT
bnb
BNB
-0.5%
Binance Coin
596,77 USDT
sol
SOL
-3.65%
Solana
141,91 USDT
avax
AVAX
-3.45%
Avalanche
29,92 USDT
ada
ADA
-3.99%
Cardano
0,40 USDT
dot
DOT
-4.24%
Poladot
6,09 USDT
doge
DOGE
-4.15%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-4.41%
Shiba Inu
0,00 USDT

Uzayda reklam billboardları projesi ve Dogecoin sürprizi!

dogecoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Patron çıldırdı ve bakalım Dogecoin ne yapacak? Elon Musk’ın SpaceX şirketi çılgın bir projeye hazırlanıyor. Uzayda reklam billboardları! Hayali bile çılgınca geliyor.


Uzayda reklam billboardları projesi ve Dogecoin sürprizi!

Will Smith’in Hancock filminin final sahnesi gerçek oluyor gibi. Filmde çılgın reklamcının hayali, ayının dünyadan görünen yüzüne kendi logosunu yansıtmaktı. Bu çılgınca hayale bir adım yaklaştık gibi. GEC’in yöneticisi Samual Reid, Elon Musk’ın Space X adlı şirketi üzerinden çılgınca bir projeye hazırlanıyor.

Aşağıda Hancock’un finanl sahnesini merak eden Koinmedya.com okuyucularımız için paylaşıyoruz.

GEC’in projesini geliştirdiği uyduyu Elon Musk’un Space X şirketi taşıyacak. Uygunun dünyaya bakan yönünde elektronik bir billboard olacak ve billboardlar dünyadan görülebilecek. Billboardlara reklam ödemesi yapan şirketler, kendi reklamlarını uzayda yapabilecek. Bu haberin en heyecanlı yanı ise reklam ücretlerinin Dogecoin üzerinden kabul edilebilecek olması.

Lütfen Bkz: Bugün %300 pump yapan IoTeX (IOTX) nedir? Gelecek vaat ediyor mu?

Böylece Dogecoin yatırımcılarına Elon Musk’tan dolaylı bir sürpriz daha geldi. Aşağıdaki grafikte Dogecoin fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Dogecoin sürprizi Uzayda reklam billboardları projesi ve Dogecoin sürprizi!

Dogecoin bugün kısmi bir değer artışı ile 27 cent bandında işlem görüyor. Dogecoin 8 Mayıs’ta 73 cent’i görerek tüm zamanların rekoruna imza attı. Bu tarihten sonra düzeltme sürecine giren Doge, 16 cent bandına kadar geriledi.

Elon Musk, geçtiğimiz dönemde de SpaceX’in bazı ödemeleri Dogecoin üzerinden alabileceğini açıklamıştı. Şimdi ise benzer destek SpaceX ile ortak iş geliştiren GEC’ten geldi.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.