Üstatların piri konuştu: Ethereum bir hafta sonra … dolar olacak!

Ethereum ağında yakılan token miktarına inanamayacaksınız!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Gezegendeki 2 numaralı kripto para olan Ethereum ATH’lere doymuyor. İşte Ethereum’un 1 hafta sonra ulaşacağı tahmin edilen değeri!

Ethereum 1 hafta sonra kaç bin dolara ulaşır?

 

Mayıs ayına bomba gibi başlayan kripto para piyasaları yoluna tam gaz devam ediyor. Bitcoin’in yatay seyrini fırsata çeviren altcoinler, Ethereum önderliğinde coştukça coşuyor.

Son 1 haftada yaklaşık %50 değer kazanan Ethereum, soluksuz ilerlemesini sürdürüyor. Hal böyle olunca da işin üstatları da Ethereum fiyat tahminlerinde bulunuyor.

Bu üstatlardan biri de yaptığı isabetli yatırım seçimleriyle 100 ülkede faaliyet gösteren ve 80.000’den fazla elit müşteriye sahip olan DeVere Group’a büyük katkı sağlayan Nigel Green olarak karşımıza çıkıyor. An itibariyle DeVere Group CEO’luğunu yürüten Nigel Green, Ethereum’un 1 hafta içinde 5.000 dolara ulaşacağını tahmin ettiğini belirtiyor.

”Kripto para sektöründe 2020 son çeyreği itibariyle başlayan patlama, büyük kurumsal firmaların işin içine girmesi ve kripto paraların geleceğin parası olduğunun artık kabul edilmesiyle beraber iyice körüklendi.

Bu ivmenin yakın zamanda çok daha fazla artması muhtemel. Bugün 3.000 doları aşan Ethereum’un önümüzdeki 7 gün içinde 5.000 dolar olacağını düşünüyorum.

Bitcoin’in sadece bir değer deposu ancak Ethereum değer deposu olmanın yanında kullanılabilir bir platforma sahip.”

2015 yılında Vitarik Buterin, Charles Hoskinson ve Gavin Wood’un da dahil olduğu bir ekip tarafından Bitcoin’in arkasındaki kavramlar üzerine başlatılan Ethereum, günümüze gelindiğinde yazılım geliştiricilere ağının üzerinde çeşitli programlar yazabilme olanağı sağlayan bir platform şeklini almıştır.

Öte yandan Ethereum 2.0’a geçilecek ve GAS ücretlerinin düşecek olması Ethereum’un fiyatlanmasına neden olacak bir diğer önemli etmen olarak karşımıza çıkıyor.

İlgili haber: Ethereum 2.0 rehberi: Ethereum 2.0 hakkında sıkça sorulan sorular

Canlı Ethereum grafiği – ETH, Dolar ve Türk Lirası

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Üstatların piri konuştu: Ethereum bir hafta sonra … dolar olacak!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.