Ünlü yatırımcıya göre kripto piyasalarda dip bulundu

kripto piyasalar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Arthur Hayes, Ethereum (ETH) Birleşmesinin hala fiyatlandırılmadığını söyledi, kripto piyasaları için kendi senaryosunu ortaya koydu. BitMEX’in kurucu ortağı Arthur Hayes, piyasanın Ethereum’un (ETH) bir hisse kanıtı konsensüs modeline başarılı geçişinin önemini hala fiyatlamadığını söylüyor.

Kripto piyasalarda Ethereum Merge henüz fiyatlanmadı

Real Vision’dan Raoul Pal ile yaptığı röportajda Hayes, Ethereum ağının artık yeni işletmeler ve protokollerle dolu yeni bir ekosistemi destekleyebildiğini söylüyor, bu henüz ETH için fiyatlandırılmamış bir şey. Ünlü yatırımcı şöyle diyor:

Açıkçası, ETH fiyatı şu anda bunu yansıtmıyor çünkü aşırı likidite endişelerimiz var, ancak yükseltmenin iyi gitmeye devam ettiğini varsayarsak, yeni işler yaratacak bu ilginç şeylere sahipsiniz. bugün tamamen belirgin olmayabilir tüm ekosistem. İnsanların ‘Tamam tamam, şimdi anladım’ demesi altı ila 12 ay sürebilir. Tamamen yeni olan ilkeller var… Varlıklarını, eğer riske girersem güvenebileceğim bu verimin varlığına borçlular.

kripto piyasalar

Yazım sırasında, Ethereum, 15 Eylül’de gerçekleşen birleşmeden bu yana yaklaşık %20 düşüşle 1.315 dolar değerinde. Kripto emektarı, genel olarak, kripto piyasalarının ayı piyasasının dibinde veya buna yakın olduğunu söylüyor. Hayes’e göre, Bitcoin (BTC) ve kripto, bir sonraki döngü başlamadan önce muhtemelen dibe yakın dalgalı bir aşamada. Analist bu konuda şöyle konuşuyor:

Sanırım dibi kesiyoruz. Bitcoin’de 17.500 dolar tutuyor muyuz? Belki, belki değil. Kırılırsa bundan çok daha düşük olacağını mı düşünüyorum? Muhtemelen değil. Bütün düşüncem, klasik bir kredi sıkışıklığı yaşadık, tıpkı diğer varlık sınıflarında olduğu gibi… Ve sonra düşünürsünüz, kim iflas etti? En büyük, en saygı duyulan hedge fonları, yeni kurulan şirketler ve kişilikler ortaya çıktı ve bazı finansal zorluklar yaşadıklarını söyledi. Yani, büyüklükte satabileceklerini düşündüğüm tek kişi madenciler, ve o zaman merak etmelisiniz ki, fiyatların bugün olduğundan daha da düşük olduğu Haziran ortasında, onların da aynı büyüklükte satmaları gerekmez miydi? Sadece o yoğunluğu görmüyorum, bu da beni sadece dibe vurduğumuza inandırıyor. Bir süre burada olabiliriz.

Analiste göre bu yakında yukarı çıkacağımız anlamına gelmez. Yazım sırasında, Bitcoin gün için sabit olan 19.337 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü yatırımcıya göre kripto piyasalarda dip bulundu
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.