1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü yatırımcı, 2023 yılı için tercih ettiği 3 altcoini açıkladı

Ünlü yatırımcı, 2023 yılı için tercih ettiği 3 altcoini açıkladı

Ünlü yatırımcı, 2023 yılı için tercih ettiği 3 altcoini açıkladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir yatırımcı, Bitcoin ve kripto para piyasasını 2023 yılında ne beklediğini söyleyerek, tercih ettiği 3 altcoini de açıklıyor. Söz konusu açıklamanın ayrıntıları ve 2023 kripto para tahmininin ne gösterdiğine bakalım.


Ünlü yatırımcı, 2023 yılı için tercih ettiği 3 altcoini açıkladı

Mevcut ayı piyasasının dip yapmasını doğru bir şekilde tahmin eden yatırımcı, kripto para fiyatlarının yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) oluşturmaya hazır olmadığını düşünüyor.

Girişim sermayesi şirketi Placeholder’ın ortaklarından olan ünlü yatırımcı Chris Burniske, Twitter’de 254.400 takipçisine yaptığı açıklamada, kripto para piyasasının bu yıl 2019 benzeri bir dönem geçireceğini söylüyor. Ancak söz konusu yıla göre daha az volatiliteli olacağını da vurguluyor.

2018 yılı ayı piyasasının dip seviyelerinden çıkan Bitcoin (BTC) fiyatı, 2019 yılının başlarında 3,800 dolar civarında işlem görüyordu. Ardından yaşadığı yükseliş sonucu Haziran sonunda yaklaşık olarak 13.000 dolardan işlem görüyordu. Tabii ardından yavaş bir gerileme ile yıl sonunda 7.200 dolar bölgesine dönmüştü.

Burniske, 2023 yılında neler olacağı ile ilgili şöyle diyor:

“Bu yıl bazı önemli olaylar sırasında piyasanın yön değiştirmesini bekliyorum. Ne zaman olacağın konusunda emin değilim. Ancak bu çok hızlı olacak, çok da büyük olacak. Çok daha fazla şeyi inşa etmemiz gerekiyor.”

İlgili – Teknoloji devi Google ile iş birliği yapan kripto para fiyatında ralli

altcoin Ünlü yatırımcı, 2023 yılı için tercih ettiği 3 altcoini açıkladı

Ünlü yatırımcı Burniske, bu ayın başlarında yaptığı açıklamada, Ethereum (ETH) için boğa olduğunu söylemişti. Hem ABD Doları paritesinde hem de Bitcoin (ETH/BTC) paritesinde. Ethereum’un Shanghai güncellemesinden sonra ETH’nin BTC karşısında kırılma yapacağını da belirtmişti. Bu güncelleme, ETH stake yapanlara coinlerin kilidini açma imkanı sağlıyor. Shanghai güncellemesinin gelecek ay olması bekleniyor.

Burniske, geçen ay verdiği röportajında ise akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) fiyatının Ethereum benzeri bir fırsat sunabileceğini de söylemişti. Aynı zamanda merkezsiz birlikte çalışabilirlik ağı Cosmos (ATOM) konusunda da pozitif açıklama yaparak, tercih ettiği coinlerden olduğunu belirtiyor.

İlgili – Doğru çıkan Bitcoin tahminleriyle ünlü analistten 2 önemli uyarı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.