BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü spor markası da bu akıma katılıyor!

Ünlü spor markası da bu akıma katılıyor!

Ünlü spor markası da bu akıma katılıyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü spor markası da NFT akımına katılıyor. Detaylar haberimizde.

Ünlü spor markası da bu akıma katılıyor

Ünlü spor markası Reebok’ta NFT akımına dahil oluyor. Reebok NFT olarak ayakkabı koleksiyonu başlatıyor. Reebok bu NFT’leri Wax Atomic Hub platformunda satacak.

Ünlü spor markası 26 Nisan’da resmi sayfasından paylaştığı tweette 200 adet sınırlı sayıda NFT ayakkabı ürettiğini açıkladı. Koleksiyon X NST2 Limited Edition olarak adlandırıldı. Projenin “Blockchain’in sokak modasıyla buluşması” olduğunu söyleyen Reebok, NFT furyasına katılan önemli markalardan biri oldu.

Kripto topluluğu ve Reebok kullanıcıları markanın NFT akımına katılması konusunda olumlu görüşler bildirdi ve Ünlü markayı kararından dolayı tebrik ettiklerini belirten tweetler attı. Reebok ile aynı alandaki diğer bir spor markası Adidas’ta NFT koleksiyonu çıkaracağını duyurmuştu.

Bkz: NFT, NFT haberleri ve son dakika gelişmeleri

Reebok, NFT’leri denemeye başlayan birçok büyük markadan sadece biri. Ünlü, sanatçılar, fenomenler ve sektörler bu özel varlıklardan yararlanmaya başladı. Elon Musk, Grimes, Pele, Eminem, Edward Snowden NFT akımında yer alan yüksek profilli isimden sadece birkaçı.

Bu NFT’ler, Beeple’ın sanat eserleri kadar olmasa da büyük meblağlara satılıyor.  Ancak büyük markalar ve isimler tarafından sağlanan bu özel içeriğe talep olduğu da biliniyor. Firmalar NFT’ler yoluyla marka bilinirliğini artırmaya çalışıyor.

NFT’ler bu yılın başlarında sektöre hızlı bir giriş yaptı. Sanat eserleri, tweetler, köşe yazıları, ünlü markaların ve tanınmış kişilerin koleksiyonları NFT’ler ile kullanıcılar ve koleksiyonerler ile buluşuyor. NFT’ler ilk dönemlerdeki kadar yüksek miktarlara satılmasa da hala popülerliği devam ediyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.