Eminem de bu işe girdi!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’li ünlü rap sanatçısı Eminem de bu işe girdi. Ünlüler sektördeki parayı görünce birer bire kuyruğa giriyor.


Eminem de bu işe girdi!

Kripto para piyasaları yeni ürünleri ile yatırımcıları cezbetmeye devam ediyor. Bitcoin ile başlayan kripto para macerası, Ethereum ile oldukça şekillendi ve çeşitlendi. Yeni projeler gün yüzüne çıktı. 2020 yılının ilk yarısında DeFi (merkezsiz finans) uygulamaları ve tokenları damga vurdu. Yazının kaleme alındığı saatte DeFİ’leri toplam mevduat büyüklüğü 60 milyar dolar boyutunda.

2021’de ise yeni trend Non-Fungible Tokens’lar (NFT). Ünlü sanatçılar, basketbol ve futbol oyuncuları, ses sanatçıları kendi adlarına çıkardıkları NFT’leri piyasaya sürüyor.

NTF çıkaran bazı ünlüler: Snoop Dogg, Grimes, Tony Hawk, Lindsay Lohan, Damien Hirst, Rob Gronkowski, Lewis Capaldi, John Cleese, Eminem ve Gülben Ergen

En son Eminem de kendi NFT’sini çıkardığını duyurdu.

NFT’ler kripto paralar gibi hızlı biçimde paraya çevrilebiliyor ve kendi piyasasına sahip. NFT’yi kripto paralardan ayıran temel fark ise arzı! Oldukça az sayıda üretilen NFT’leri, dijital koleksiyonlar şeklinde düşünebiliriz.

Lütfen Bkz: Ripple davasından sonra XRP çevresinden güzel haberler!

Eminem NFT satışını Nifty Gateway platformu üzerinden gerçekleştirdi. “TOOLS OF THE TRADE” ve “STILL D.G.A.F” 50 baskıdan oluşuyor ve her bir baskı $5,000 dolardan satışa çıkarıldı ve anında tüketildi. “STAN’S REVENGE” ise sadece 1 adet üretildi. Aşağıda satışı gerçekleşen sadece 1 adet kartı görüyoruz.

eminem kripto Eminem de bu işe girdi!

Nifty Gateway’de çok enteresan dijital sanat eserleri satışa sunulyor. Merak eden okuyucularımızın siteye göz atmalarını tavsiye ediyoruz.

En popüler listesinde Genesis isimli çalışma yer alıyor. En son satışı gerçekleşen Genesis token’ına ait bilgileri aşağıda görüyoruz. 999 dolardan listelen eser (nft), 1500 dolardan alıcı buldu. İlgili NFT grubunda başka bir Genesis koleksiyonun değeri 3,500 dolara kadar çıktı.

eminem kripto Eminem de bu işe girdi!

Diğer kripto paralardan farklı olarak her Genesis kartı için bir piyasa oluşuyor.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Eminem de bu işe girdi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.