1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü milyardere göre BTC için iki ihtimal var!

Ünlü milyardere göre BTC için iki ihtimal var!

Ünlü milyardere göre BTC için iki ihtimal var!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto milyarderi Brock Pierce, Bitcoin için iki ihtimal olduğunu söyledi. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü milyardere göre BTC için iki ihtimal var!

Başta Bitcoin olmak üzere kripto paraların geleceğine ilişkin birçok yorum okuyoruz. Bitcoin, piyasaya sürüldüğünden bu yana bu tartışmalar devam ediyor. Ortaya çıkan resme karşıdan baktığımızda kripto paraların kendileri özelinde olmasa da sistem anlamında büyük değişiklikleri sağladığını görebiliriz.

Dünyanın birçok yerinde merkeziyetsiz yapıların önemi ortaya çıktı. Geleceğin finansı DeFi üzerinde inşa ediliyor. Yatırımcılar ise doğal olarak kripto paraların değer kazanıp kazanmayacağını merak ediyor. Bu tartışma ya da merak kripto piyasasının ayıların kontrolüne geçtiği dönemlerde yaygın hale geliyor.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Kripto milyarderi Brock Pierce, bu dönemde Fox Business’e verdiği röportajda konuyu ele aldı ve Bitcoin için gelecek tahmininde bulundu.  Bitcoin Vakfı’nın başkanı olan Pierce, yatırımcıların önde gelen kripto varlığına tamamen girmekten kaçınmaları gerektiğini söyledi. Tasarrufların tek bir yere aktarılması büyük bir risk olarak görülüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Pierce, Bitcoin’in ya çok başarısız olacağını ya da büyük bir patlama yapacağını söyledi. Bu yüzden tüm yatırımın Bitcoin’e yapılmasına karşı çıktı.

“Ya Bitcoin başına 1 milyon dolara ya da sıfıra gidecek. Biri ya da diğeri olacak, bu yüzden her şeyi oraya koymamalısın.”

Pierce’e göre, kripto para birimi manzarası 20 yıl önceki internet girişimlerini andırıyor. O dönemde de ortaya birçok yenilik çıktı ancak ayakta kalanlar sayılıydı. Amazon ve eBay gibi devler dönüşümü sağlayabildi. Kripto dünyasının da bu yörüngeye evirilebileceğini sözlerine ekledi.

Pierce, Bitcoin’e ek olarak, bir Ethereum (ETH) rakibine yoğun bir şekilde yatırım yaptığını açıkladı.

“EOS üzerine az önce dokuz haneli bir bahis yaptım. Tüm Block.one hisselerimi buna dönüştürdüm. Bunun yanında NFT pazarında da neler olduğu ile yakından ilgileniyorum.”

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 34,690 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saat içerisinde %3,67 değer kaybetti. Lider kripto para birimi bugün 2022 yılının en düşük seviyesini kaydetti.

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hereketleri

Ünlü milyardere göre BTC için iki ihtimal var!

 

 

Kaynak

 

Etiketler: