1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü milyarderden heyecan veren Bitcoin tahmini!

Ünlü milyarderden heyecan veren Bitcoin tahmini!

Ünlü milyarderden heyecan veren Bitcoin tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü hedge fon yöneticisi ve milyarder Paul Tudor Jones, CNBC’de yaptığı açıklamada Bitcoin için heyecan veren bir tahminde bulundu. Detaylar haberimizde.

Ünlü milyarderden heyecan veren Bitcoin tahmini!

Amerikalı milyarder ve hedge fon yöneticisi Paul Tudor Jones, kripto piyasasındaki mevcut piyasa oynaklığına rağmen Bitcoin (BTC) gibi kripto para birimlerinin gelecekte çok daha yüksek bir değere sahip olacağını söyledi.

10 Ekim’de CNBC’den Squawk Box’a konuşan Paul Tudor Jones, enflasyonun kontrol altına alınmaması durumunda önemli sonuçları olacağının da altını çizdi. Dünyadaki enflasyon sorunu ile ABD’de de mücadele etmeye çalışıyor. Ülkede son 40 yılın en yüksek enflasyon oranları görülüyor.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Jones, hala Bitcoin’i elinde tuttuğunu ve portföyünde yer aldığını ifade etti.  Özellikle Bitcoin ve Ethereum’un  ( ETH ) her zaman bir değeri olacağını savundu.

“Çok fazla para olduğunda çok fazla harcama ve çok fazla enflasyon olur. Özellikle Bitcoin ve Ethereum’un sınırlı bir miktarı var. Bunun bir gün değeri olacak”

Milyarder, o günün ne zaman geleceğini bilmediğini, ancak kıtlık nedeniyle bir değeri olacağını ve bu değerin şimdi olduğundan çok daha fazla olacağını söyledi. Ünlü isim bu nedenle elinde her zaman Bitcoin tuttuğunu açıkladı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Reflexivity Research’ün Kurucu Ortağı Will Clemente , milyarderin açıklamasıyla ilgili düşüncelerini paylaşarak büyük oyuncuların Bitcoin’in bir enflasyondan koruma aracı olduğunu anladığını belirtti.

Bununla birlikte, Peter Schiff, hedge fon yöneticilerinin görüşlerini eleştirdi ve Jones’un zaten kar aldığını ve şimdi ilk hissesiyle kumar oynadığını öne sürdü.

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 19.106 dolardan işlem görüyor. BTC, 366 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Bitcoin fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

Bitcoin

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: