Loading...
btc
BTC
-3.45%
Bitcoin
67.139,82 USDT
eth
ETH
-4.87%
Ethereum
3.489,29 USDT
bch
BCH
-5.42%
Bitcoin Cash
443,67 USDT
xrp
XRP
-3.21%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-3.41%
Litecoin
76,95 USDT
bnb
BNB
-2.67%
Binance Coin
608,41 USDT
sol
SOL
-6.77%
Solana
148,29 USDT
avax
AVAX
-2.86%
Avalanche
31,36 USDT
ada
ADA
-4.42%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
-1.03%
Poladot
6,44 USDT
doge
DOGE
-5.31%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-6.65%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü milyarder Bitcoin tahminini güncelledi! İşte yeni hedefi

Bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü milyarder Tim Draper, Bitcoin tahminini güncelledi. Milyarder yatırımıcının tahmini BTC’den ne kadar umutlu olduğunu gösteriyor. Detaylar haberimizde.

Ünlü milyarder Bitcoin tahminini güncelledi! İşte yeni hedefi

Kripto para piyasası, Terra çöküşünün ardından haftalardır aynı seviyelerde dolaşıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin, 28,000 dolar ile 29,500 dolar arasında dalgalanan bir fiyata sahip. Hafta sonuna da bu fiyat aralığında giren BTC’de teknik göstergeler hala bir miktar zayıf görünüyor.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

BTC’nin bu yıl en yüksek 48,000 dolarlık değeri gördü. En düşük ise 26,000 dolardan fiyatlandı. Geçtiğimiz yıl kasım ayında 68,789 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında yatırımcılar Bitcoin’in 6 haneli rakamları kısa sürede yakalayacağını düşündü. Ancak piyasada ardı ardına yaşanan gelişmeler ve Bitcoin’in artık daha fazla küresel entegrasyon ile finans piyasalarındaki gelişmelerden daha fazla ve daha hızlı etkilenmesi işlerin yönünü değiştir.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Yine de Bitcoin’e olan inancı sarsılmayan birçok ünlü yatırımcı var. Milyarder Tim Draper de onlardan biri. Girişim sermayesi yatırımcısı Tim Draper, Bitcoin (BTC) fiyatının önümüzdeki aylarda 6 haneli rakamlara çıkacağını tahmin ediyor.

Draper , yeni bir röportajda, “bu yılın sonunda veya gelecek yılın başlarında” Bitcoin’in 250.000 dolara ulaşacağını söyledi. Coinbase, Hotmail, Skype, Tesla ve Twitter’da erken yatırımlar yapan risk sermayesi yatırımcısı, katalizörün giderek daha fazla Bitcoin kullanan kadınlar olacağını söylüyor. Draper, kadınların sektöre ilgisinin artmaya başladığını ve giderek artan bu ilginin Bitcoin fiyatına yansıyacağını öngörüyor.

Milyarder yatırımcı, aynı zamanda, NFT ve merkezi olmayan finans (DeFi) sektörlerinin kurumsal seviyelerde benimseneceğini tahmin ediyor.

“Fark ettiğim şey, genel olarak teknolojilerin önce tüketiciler tarafından ele alınıp daha sonra işletmeye taşındığı.”

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinamarketcap verilerine göre 28,872 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in toplam piyasa değeri 549 milyar dolar olurken bu değere karşılık geen dominasyon oranı ise %45,9.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Ünlü milyarder Bitcoin tahminini güncelledi! İşte yeni hedefi

 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.