1. Home
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü CEO: Bitcoin fantastik bir teknoloji

Ünlü CEO: Bitcoin fantastik bir teknoloji

Ünlü CEO: Bitcoin fantastik bir teknoloji
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

“Bitcoin fantastik bir teknoloji” bu sözler Danışmanlık şirketi Agecroft Partners’ın CEO’suna ait. Ünlü CEO, CNBC’e verdiği mülakatta çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Bitcoin fantastik bir teknoloji!

6 Ağustos’ta yani bugün CNBC’ye konuşan Don Steinbrugge, geleneksel olmayan yatırımlar konusunda konuşurken kripto paraların ardındaki teknolojiden övgüyle bahsetti:

‘İnanılmaz bir çalışma sistemi var, gerçekten fantastik teknoloji; bazı insanlar enflasyondan korunmak için kripto paraları kullanmaya başladı bile.’

Steinbrugge, esasen Amerika Birleşik Devletleri ile Çin arasındaki ticaret savaşının tekrar artması hakkında konuşuyordu. Bu ticari gerginliğin Bitcoin fiyatının tekrar 12 bin dolar seviyesinin üzerine çıkmasına yol açtığını ifade etti.

Öte yandan, piyasada bozulan ekonomik durumun artık gizlenemez olduğu, tedavüle yeni para sokma ve ekonomik kurtarma paketleri gibi daha önce işe yarayan tedbirlerin artık işe yaramadığını vurguladı.

Ünlü CEO bu yorumlarını yaparken yatırımcılara bazı tavsiyelerde bulundu. Ona göre, bu bozulan iklimde yatırımcıların hisse senetleri yada hazine bonosu gibi geleneksel yatırım araçlarına para bağlamaması gerektiğini belirtirken, dünyanın yeni gelişen varlık sınıfı olan Bitcoini değerlendirmelerini tavsiye etti. Başarılı bir danışmanlık firmasının CEO’luğunu yapan Steinbrugge’ye göre Bitcoin satın almak son derece mantıklı bir yatırım.

-Evet şu an oldukça pahalı. Değer addetmek gerçekten zor ancak, Bitcoin kalıcı ve uzun vadede hedge portföylerin büyük bölümü Bitcoin’e ayrılacak.

Dün, Max Keiser de benzer açıklamalar yaptı!

KoinMedya olarak daha önce belirttiğimiz üzere, 2018 ayı piyasası süresince hedge fonları inanılmaz oranda Bitcoin topladı ve bunun sonucunda da 2019’da BTC fiyatı artışa geçti.

Özetle, büyük parayı takip ediniz!