1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü Bitcoin boğası konuştu, büyük hedefi verdi!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ünlü Bitcoin boğası konuştu, büyük hedefi verdi!

Ünlü Bitcoin boğası konuştu, büyük hedefi verdi!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir Bitcoin boğası ve destekçisi olan Tim Draper, bir kez daha o meşhur fiyat tahminini yineledi!

Ünlü Bitcoin boğası 250 bin dolarlık fiyat tahmininde hala ısrarcı!

Tesla, Skype, Hotmail, Twitter, Coinbase ve önde gelen birçok büyük şirkete mali destekte bulunan milyarder yatırımcı Tim Draper, 250 bin dolarlık Bitcoin tahmininde hala ısrarcı.

En ünlü Bitcoin boğalarından biri olan Draper bir kez daha, Bitcoin’in 2022’ye kadar 250.000 dolara ulaşacağını iddia etti.

https://twitter.com/TimDraper/status/1416285842612506627?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1416285842612506627%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Ftim-draper-stands-by-250000-per-bitcoin-says-it-is-modern-inflation-hedge-thanks-to-constant-usd

 

Finans alanında yayın yapan bir haber kuruluşuna verdiği yakın tarihli bir röportajda, ünlü Bitcoin boğası, BTC fiyatının 2022’de 250.000$’a ulaşacağı konusunda daha önce yaptığı tahminini yineledi.

Benzinga’ya verdiği bugünkü röportajda, Bitcoin’in 2022’nin sonunda veya 2023’ün başında 250.000 dolara ulaşmasını beklediğini söyledi.

Ayrıca Bitcoin’in benimsenmesi arttıkça, kitlesel olarak popüler hale geleceğini söyleyerek, yakın vadede Bitcoin’den yükseliş beklediğini ifade etti.

 Hatta Bitcoin’in bu tahminin çok daha ötesine gidebileceğini düşünüyor. Çünkü Draper, Bitcoin’in ABD’de ve gelişmekte olan ülkelerde yaşanan enflasyona karşı yatırımcıları korumaya yardımcı olduğuna inanıyor.

 

Ünlü Bitcoin boğası konuştu, büyük hedefi verdi!

 Esasen Draper, Bitcoin’in fiat para birimlerinden daha değerli olacağına inanıyor. Daha önce de 250.000 dolarlık bir hedefin, Bitcoin’in global para dünyasında yaklaşık %5’lik bir pazar payına sahip olacağı anlamına geldiğini söylemiş ve bunun Bitcoin’in gücünün altında bir rakam olduğunu iddia etmişti.

Ayrıca Bitcoin’in ve kripto para birimlerinin yükselişine ilişkin genel bir öngörüde bulunurken şu ifadeleri kullanmıştı:

“Fiat paralar politik ve zayıf para birimleridir. Siyasi partilere bağlıdır ve bürokratlar tarafından kontrol edilir.

Bu toplum için gerçekten iyi değil ve tüm yeni ve zeki mühendisler kripto para birimleri üzerinde çalışıyor. Ve bu yüzden de ilerleyen zamanlarda bu sektörün hak ettiği değere ulaşacağını düşünüyorum. 

Çok fazla detaya girmek istemiyorum, ancak bir süre sonra kripto para birimleri fiat para birimlerinin yerini alacak. Bu yüzden ilerde, şu an sahip olduğumuzun 1,000 katına sahip olabileceğimizi düşünüyorum.

O zaman geldiğinde, Bitcoin’in çok daha popüler olacak ve insanlar kripto paraları fiat paradan daha fazla kullanacak.”

Draper, özellikle Bitcoin’in özgürlük ve güvenle ilgili olduğunu ve son zamanlarda yerel para birimlerinin sürekli devalüe olduğu Arjantin ve Nijerya’da bunun daha çok hissedildiğini söyledi.

ABD’ye gelecek olursak; ünlü yatırımcı, hükümet para basmaya devam ederse, Bitcoin’in modern bir enflasyondan korunma aracı olarak kalmaya devam edeceğini belirtti.

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: