1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü anlistten Bitcoin ve ApeCoin tahmini!

Ünlü anlistten Bitcoin ve ApeCoin tahmini!

Ünlü anlistten Bitcoin ve ApeCoin tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, yeni bir tweet serisinde Bitcoin ve son dönemlerin popüler altcoini ApeCoin için tahminlerde bulundu. Detaylar yazımızda.

Ünlü anlistten Bitcoin ve ApeCoin tahmini!

Yakından takip edilen bir kripto analisti olan Michael van de Poppe, son günlerin popüler altcoini APE ve Bitcoin için yeni bir tweet serisinde tahminlerini açıkladı.

Ünlü analist, Bitcoin’in yükselişe geçebilmesi için 40,000 doların üzerinde kalması gerektiğini belirterek yatırımcıları uyardı.

Bitcoin’de kritik alan 40,000 dolar. Bu blok kırılır ve ters çevrilirse, bence sırada 43 bin dolar var. Dolar da yükselmeye yakın.”

ABD Dolar Endeksi (DXY) karşısında Bitcoin’e (BTC) bakan ünlü analist, endeksin Bitcoin için yükseliş sinyali verdiğini belirtti. Lider kripto para birimi Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 39,285 dolardan işlem görüyor. Bitcoin son 24 saat içerisinde %1,24 değer kaybetti. 38,941 dolar ile 40,276 dolar arasında dalgalanan BTC, 40,000 dolarlık kritik direncin üzerine çıkmaya çalışıyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Ünlü anlistten Bitcoin ve ApeCoin tahmini!

Son günlerin popüler kripto parası ApeCoin için de değerlendirmelerde buluna ünlü analist, ApeCoin’in hala beklediği girişi vermediğini belirtti. APE’nin yatırımcılara bu giriş fırsatını vereceğini ve 18 dolara kadar geri çekilebileceğini söyledi. 

“APE istediğim girişi vermedi, ama kar al bölgesinde. 19,30 dolara veya 18.40 dolara düşerse alım firsatı olacaktır. Bununla hala yoğun bir şekilde ilgileniyorum.”

APE, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 22,72 dolardan işlem görüyor. Bored Ape Yacht Club tarafından piyasaya sürülen APE, gösterdiği performans ile yatırımcıların ve büyük borsaların dikkatini çekti. APE, 39,40 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görürken, 6,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı ve ekosistemin en değerli varlıkları arasında kendine yer buldu.

Günlük ApeCoin (APE) fiyat hareketleri

Ünlü anlistten Bitcoin ve ApeCoin tahmini!

 

İlgili: ApeCoin fiyat tahmini

Kaynak