1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analistten Ripple (XRP) için çılgın tahmin! Ne zaman gerçekleşecek?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ünlü analistten Ripple (XRP) için çılgın tahmin! Ne zaman gerçekleşecek?

Ünlü analistten Ripple (XRP) için çılgın tahmin! Ne zaman gerçekleşecek?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yakından takip edilen Youtube kanalı Crypto Busy’den Tom Busby, aboneleriyle Ripple (XRP) davasının arkasındaki politikayı ve ortalık yatışınca XRP için gerçekçi potansiyel fiyat hedefini tartıştı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analistten Ripple (XRP) için çılgın tahmin! Ne zaman gerçekleşecek?

Ripple uzun süredir ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile davalı. Bu dava sürecine rağmen Ripple ayakta kalmayı başararak sağlam bir temeli olduğunu gösterdi. XRP, belirli döenmlerde sert fiyat hareketleri görse de bunlar piyasanın genle görünümü ile bağlantılıydı.

Ünlü analist Busby, yayınladığı videoda bu duruma dikkat çekerek Ripple’ın davadan etkilemediğini vurguladı.

Bkz: İşte eylül ayında patlayacak altcoinler!

Ripple (XRP) 1 doların altında uzun süren serüvenini geçtiğimi günlerde sonlandırdı ve 1,35 dolara kadar yükseldiği bir ralli başlattı. O seiyeden bir miktar geri çekilen XRP Coinmarketcap verilerine göre yazının kaleme alındığı anlarda 1,12 dolardan işlem görüyor.

Analist, Mevcut keşif aşaması 31 Ağustos’ta sona ereceği için davanın Eylül ortasına kadar sonuçlanacağını öne sürüyor.

Busby, kısa vadede XRP’nin Bitcoin ile 1,10 doların altına düşeceği bir düzeltme görmesini bekliyor. Tüccar, biraz daha XRP almanın harika bir seviye olacağını öne sürüyor. Ayrıca kilit direnç alanının 1,40 dolar, 1,75 dolar ve 2 dolar olacağına dikkat çekiyor.

“Bu SEC davasının Eylül ortasına kadar sonuçlandığını görürsek, bence 2 doları geçeceğiz. Bu sonucu ve makbuzu bu yılın sonuna kadar görürsek, XRP’nin fiyatının bu daha fazla mancınık darbesinin yıl sonuna kadar 5 dolara, hatta 10 dolara çıkmasına izin vereceğini düşünüyorum.

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.