1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte eylül ayında patlaması beklenen altcoinler!

İşte eylül ayında patlaması beklenen altcoinler!

İşte eylül ayında patlaması beklenen altcoinler!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Altcoin piyasası hareketli günlerden geçerken yatırımcılar iyi performans gösterecek olan altcoinleri merak ediyor. İşte eylül ayında performans beklenen altcoinler. Detaylar haberimizde.

İşte eylül ayında patlaması beklenen altcoinler!

Ünlü kripto analiz kanalı Altcoin Daily, eylül ayında iyi performans göstermesini beklediği altcoinleri yaklaşık 1 milyon abonesi olan Youtube kanalında paylaştı. Altcoin piyasası uzun bir durgunluğun ardından bir süredir çok hareketli.

Bazı altcoinler son hafta yatırımcılarına yüksek getiriler sağladı. Örnek vermek gerekirse AVAX, Tezos, Revain, Kucoin bunlardan bazıları. İşte Altcoin Daily’nin eylül ayı için dikkat çektiği kripto paralar:

Tezos (XTZ)

Listedeki ilk altcoin Tezos (XTZ). Tüccarlara göre XTZ, İsviçreli firmalar Yeni Token Standardı için Tezos’u tercih ederken XTZ, yakın zamanda bir patlama yaptı. Son 24 saatte %27 değer kazanan kripto para an itibari ile 5,13 dolardan işlem görüyor.

Şu anda XTZ, 3,6 milyar dolarlık piyasa değeri ile 45. en büyük kripto para birimi durumunda. Özellikle, İsviçre merkezli blok zinciri ve finans şirketleri –Crypto Finance Group, InCore Bank ve Inacta– uyumlu dijital finansal ürünler sağlamak için ortak olarak Tezos blok zincirini seçti.

Bkz: Tron’dan çok önemli hamle!

Crypto Finance Group, InCore Bank ve Inacta ortak bir açıklamada, Tezos’u seçmelerinin ana nedeninin “zincir üzerindeki yönetiminin ağı bozmadan veya bölmeden yükseltmelere izin vermesi” olduğunu söyledi. Bu gelişmeler XTZ’deki yükselişin devam edeceği beklentisini güçlendiriyor.

Vechain (VET)

Listedeki diğer kripto para Vechain (VET). Altcoin Daily’e göre gerçek iş dünyasında önemli bir oyuncu olarak işletmeler, NFT teknolojilerinin toplu olarak benimsenmesinin arkasındaki ana itici güç olacak ve bu nedenle, bu benimsemeyi kolaylaştırmanın en iyi yolu, VeChainThor platformunu kullanarak canlı bir eNFT Ekosistemi geliştirmek ve desteklemektir.

VET, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,1275 dolardan işlem görüyor ve kripto paradan eylül ayında iyi bir performans bekleniyor.

Ethereum (ETH)

Kanalın radarındaki üçüncü kripto para ise Ethereum (ETH). Tüccar, Ethereum vakfının “Ethereum 2.0” teknik yükseltmeler üzerinde çalışan yürütme katmanı ekiplerini desteklemek için 1,5 milyon dolarlık bağış sağladığını söylüyor.

Özellikle, Kraken borsası, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolleri Uniswap ve The Graph’ın içinde olduğu üzere altı kripto kuruluşu, Ethereum blok zincirini yükseltme çabalarına her biri 250.000 dolar bağışta bulundu.

Ethereum’un bu yolda büyümeye devam edecek altcoinlerden biri olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Cosmos (ATOM)

İleriye doğru büyük bir adım atan bir sonraki altcoin ise Cosmos (ATOM). Bitcoin’i Cosmos’a getirmek her zaman planın bir parçasıydı. Interchain Foundation’ın (ICF) interBTC geliştiricileri Interlay’e verdiği son hibe ile bu hedef daha da yaklaştı. Cosmos bu haftanın da yıldızları arasındaydı kripto para son haftada %20 değer kazandı. Anliste göre bu ivme eylül ayında da devam edecek.

Cardano (ADA)

Lisetedeki son kripto para ise Cardano (ADA). Analist, Cardano’nun yerel para birimi ADA’nın nihayet Japonya’da yetkilendirilmesiyle Cardano’nun yeni bir zafer elde ettiğini vurguluyor. Analiste göre Japon piyasalarındaki kripto paralar, vatandaşlarının başarılı operasyonlar yapmasını sağlamak için sıkı bir denetime tabi tutulur. Dolayısıyla ADA’nın onayı para birimini daha değerli kılıyor. ADA anlık olarak 2,74 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.