1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analistten çılgın Cardano tahmini: 1 Milyon ADA aldı!

Ünlü analistten çılgın Cardano tahmini: 1 Milyon ADA aldı!

Ünlü analistten çılgın Cardano tahmini: 1 Milyon ADA aldı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist 1 milyon Cardano ( ADA) aldığını açıkladı. ADA’ya ilişkin yaptığı yıl sonu tahmini ise yatırımcıları heyecanlandıracak. Detaylar haberimizde

Ünlü analistten çılgın Cardano tahmini: 1 Milyon ADA aldı

Kripto piyasasında Bitboy olarak bilinen ünlü kripto tüccarı Ben Armstrong, yakın zamanda yüklü miktarda Cardano aldığını açıkladı.

Ben Amstrong’un ADA tahmini de takipçilerinin dikkatini çekiyor. Ünlü kripto analisti ADA’nın bu yıl 8 ila 9 dolar civarına yükseleceğini tahmin ettiğini belirtiyor.

Bkz: Cardano haberleri ve son dakika gelişmeleri

Youtube’da kişisel sayfasında yaptığı yayında Cardano’nun geleceği hakkında konuşan ünlü analist, yakın zamanda 1 milyon ADA aldığını açıkladı ve ADA’nın yükselişine ilişkin fikirlerini açıkladı. Amstrong, Cardano2nun projesine çok güvendiğini belirtiyor.

“Yol haritaları, her türlü süprizi ve hataları minimumda tutmak için özenle hazırlanmış. Web sitelerinde bile Cardano’yu hakemli ve kanıta dayalı olarak tanımlıyorlar. Bu önemli bir nokta, Cardano, rakipleri karşısında liderliği almaya hazır. Bu Cardano’nun yalın ve güçlü bir makine olmaya hazır olduğu anlamına geliyor.”

Para birimi döngüsünde, Cardano’nun fiyatını tahmin eden kripto fenomeni, ADA’nın hala 6,8 dolara ulaşma potansiyeline sahip olduğunu belirtti. Cardano anlık olarak 1,71 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 3,092,341,431 dolar. Toplam piyasa hacmi ise 54 miyar dolar seviyesinde.

Amstrong, Cardano’nun, ikinci ve üçüncü dünya ülkelerinin yoksulluktan kurtulmasına ve insanların refah düzeyini iyileştirmesine yardımcı olmak istediğinede dikkat çekiyor ve bu durumun Cardano’nun projesini güçlendirdiğini ifade ediyor.

Ünlü trader, ocak ayınca 15 cent civarındayken de Cardano aldığını belirtti. Bu yükselişin ardından 1 milyon ADA daha satın aldığını belirtti.

ADA’nın piyasa düzeltmesi yaşandığı sırada diğer altcoinlere göre fiyat dalgalanmalarına karşı öenmli bir direnç gösterdiğini ifade eden Amstrong, bu yılın yükseliş senaryosunda kirpto paranın 8-9 dolara kadar ulaşmasını bekliyor.

Kaynak

Etiketler: