1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analistten bu altcoin için kritik uyarı geldi!

Ünlü analistten bu altcoin için kritik uyarı geldi!

Ünlü analistten bu altcoin için kritik uyarı geldi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Jason Pizzino, yeni bir Youtube yayınında bir altcoin için önemli uyarılarda bulundu. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analistten bu altcoin için kritik uyarı geldi!

Kripto para piyasası, son 24 saat içerisinde bir miktar geri çekilme ile karşı karşıya kaldı. Piyasanın toplam hacmi hala 1 trilyon doların altında seyrediyor. Yılın son çeyreğinde de kripto paralar beklenilen patlamayı gerçekleştiremedi.

Popüler bir kripto analisti, düşüş momentumu artarken bir altcoin için önemli uyarılar paylaştı. Jason Pizzino, 275 binden fazla abonesi bulunan Youtube kanalında Cardano’yu (ADA) ele aldı.

Bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda ADA önemli bir güncelleme gördü. Vasil güncellemesinin ardından beklenen fiyat hareketini göremeyen altcoin için analistin tahmini hiç de iç açıcı görünmüyor.

altcoin Ünlü analistten bu altcoin için kritik uyarı geldi!

 

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Analist, ADA’nın fiyatının destek alanını birbiri ardına kırdığı için 0,30 ABD doları veya daha düşük bir seviyeye düşebileceğini söylüyor.

“ADA’nın dayanacağını sanmıyorum. Yakın zamanda 0,60 doların üzerine çıkacağını öngörmüyorum. 0,36 dolarlık destek çok daha zayıf bir nokta. Mayıs ayında gelen en düşük seviyeye bakın (0,40 dolar). ADA’nın bu seviyenin de altına düştüğünü ve 0,40 doların günlük grafikte direnç görevi gördüğünü görebilirsiniz. Ve Bitcoin düştüğünde ADA’da sert bir darbe olacak çünkü buradaki makro grafikte genel olarak çok daha zayıf bir konumda.” 

Pizzino, ADA’nın çöküşü önlemek için tek şansının, bu ay ani bir ralli yapması olduğunu söylüyor.

“ADA’yı bundan kurtarabilecek tek şey, Ekim ayında nispeten hızlı bir şekilde önceki tüm destek seviyelerinin ve ardından 0,40 doların üzerine çıkması olacaktır. Bu seviyede konsolide olması da önemli.”

Cardano, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,36 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: