1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analistten Bitcoin yatırımcılarına müjde! Büyük ralli ne zaman?

Ünlü analistten Bitcoin yatırımcılarına müjde! Büyük ralli ne zaman?

Ünlü analistten Bitcoin yatırımcılarına müjde! Büyük ralli ne zaman?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti büyük Bitcoin rallisi için tarih verdi. Bitcoin ne zaman ralli yapacak? Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analistten Bitcoin yatırımcılarına müjde! Büyük ralli ne zaman?

Bitcoin son günlerde bir hacim artışı ile karşı karşıya. 19,000 dolar desteğini tutan kripto para sırasıyla 20,000 ve 21,000 dolarlık dirençleri kırdı ve 22,000 dolara doğru yol aldı. Gün içerisinde bir miktar geri çekilen kripto para 2022 yılının kalanında nasıl bir performans gösterecek.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Yatırımcıların ana merak konusu olan bu tahmin analistlerinde üzerinde en çok çalıştığı konuların başında geliyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesinden dramatik bir düşüşe rağmen, yılın geri kalanında bir yükseliş göstereceği konusunda yapılan tahminlere bir yenisi katıldı.

Yakından takip edilen kripto analisti Credible Crypto, sosyal paylaşım platformu Twitter’da 336 binden fazla abonesi için yaptığı analizde gerçek ayı piyasası başlamadan önceki altı ay içinde BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH) ulaşmasını öngördüğünü söyledi.

“Hala 2023 yılına kadar yeni bir ATH ve altı haneli BTC bekliyoruz ve muhtemelen 2024-2025’te şimdiye kadar görülenden daha büyük bir ayı piyasası olacak.”

Analist, kripto benimsenmesini de birçok kişi gibi internetin 90’lardaki benimsenmesine benzetiyor.

“’İnternet kullanımı 1996’da 77 milyondan 2000’de 412 milyona yükseldi. 2010’a kadar internet kullanımı 1,98 milyara yükseldi ve bugün 4,9 milyara ulaştı.”

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 20,501 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saat içerisinde yatay bir görünüm verdi. Lider kripto para biriminin haftalık değer kazancı %10’un üzerinde. Piyasa değeri 410 milyar dolara yükselen BTC, piyasanın %43,1’ini domine ediyor.

Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin fiyat hareketleri (haftalık)

Ünlü analistten Bitcoin yatırımcılarına müjde! Büyük ralli ne zaman?

Canlı Bitcoin fiyatı

 

 

Kaynak

Etiketler: