1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü analistten Bitcoin için ‘kolay trade’ ve güncel SHIB analizi açıklaması

Ünlü analistten Bitcoin için ‘kolay trade’ ve güncel SHIB analizi açıklaması

Ünlü analistten Bitcoin için ‘kolay trade’ ve güncel SHIB analizi açıklaması
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analisti, bir katalizörden dolayı Bitcoin’in ‘kolay bir uzun vadeli trade’ olduğunu söylüyor. Ayrıca Shiba Inu ile ilgili de güncel değerlendirmesini paylaşıyor. Analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.

Ünlü analistten Bitcoin için ‘kolay trade’ ve güncel SHIB analizi açıklaması

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, muhtemel bir katalizörden dolayı Bitcoin’in (BTC) kolay bir uzun vadeli trade olduğunu söylüyor.

“The Flow Horse” takma adını kullanan ve Cantering Clark adıyla da bilinen analist, Twitter’de 180.900 abonesine yaptığı açıklamada, uzun vadede BTC konusunda boğa olduğunu söylüyor. Bunun başlıca sebebini de açıklıyor. Ona göre ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu sonunda Bitcoin spot ETF’yi (exchange-traded fund) onaylayacak. Şöyle diyor:

“ETF’nin geleceğinin tamamen farkında olan ve hala Bitcoin konusunda şiddetle ayı görüşünü sürdüren insanları seviyorum. Bu enstrümanların canlı olduğu süre boyunca ne kadar çok pazarlama yapılacağını fark ettiniz mi? Bu çok kolay bir uzun vadeli trade.”

İlgili – Ünlü analist PlanB: 2 yıl sürecek Bitcoin rallisi yaklaşıyor

Ünlü analist, bahsettiği boğa görünümünün lider kripto para için düz bir yukarı yönlü seyir anlamına gelmediğini de belirtiyor. BTC’de volatiliteli dönemlerin de olabileceğini belirtiyor.

Bitcoin şu an 29.369 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 0,1 oranında düştü.

Ünlü analist daha sonra meme coin Shiba Inu (SHIB) fiyatına bakıyor. Burada artan bir fonlama ve açık pozisyonlar olduğunu fark ettiğini söylüyor. Ona göre bunlar yaklaşan bir yükselişin işaretleri olabilir.

“Öyle görünüyor ki birileri SHIB için yeni bir long pozisyonlar kuruyor. Bu da fiyata bir sonraki yönünü verecek şey. Daha fazla yükseliş.”

İlgili – Shiba Inu fiyat tahmini 2023 – 2025 ve SHIB coin gelecek beklentileri

Ünlü analistten Bitcoin için ‘kolay trade’ ve güncel SHIB analizi açıklaması

The Flow Horse / Twitter

Shiba Inu şu an 0,0000101 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 2,3 oranında yükseldi.

Kaynak

Etiketler: