1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analistin yükseliş beklediği 2 büyük kripto: Ethereum ve…

Ünlü analistin yükseliş beklediği 2 büyük kripto: Ethereum ve…

Ünlü analistin yükseliş beklediği 2 büyük kripto: Ethereum ve…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Doğru kripto para tahminleri ile ünlü bir analist, 2 büyük kripto parada yükselişler bekliyor. Analistin açıklamaları ve ilgili altcoinlerin hangileri olduğuna bakalım. İşte, ayrıntılar.


Doğru kripto tahminleriyle ünlü analistin yükseliş beklediği 2 büyük kripto: Ethereum ve…

2018 yılında Bitcoin (BTC) fiyatının dip yapmasını doğru bir şekilde bilen ünlü analist, şimdi de Ethereum (ETH) fiyatının kırılmaya yakın olduğunu düşünüyor.

Smart Contracter takma adını kullanan analist, Twitter’de 221.700 takipçisine yaptığı açıklamada, kısa vadede Ethereum fiyatının fırlayarak 1.900 dolar seviyesini geçebileceğini söylüyor. Ona göre grafikte ABC dalgasına benzer bir yapı var. Bundan dolayı yukarı yönlü bir kırılma beklentisini dile getiriyot. Bu değerlendirmeleri yaparak aşağıdaki grafiği paylaşıyor.

İlgili – Ethereum fiyatı 1.800 dolar direncini aşabilir mi? ETH için kritik destekler

Ünlü analistin yükseliş beklediği 2 büyük kripto: Ethereum ve Solana

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter daha sonra Ethereum’un en büyük rakiplerinden biri olan Solana (SOL) grafiğine bakıyor. Özellikle SOL fiyatının Bitcoin (SOL/BTC) karşısında ralli yapabileceğini söylüyor. Çünkü saatlik grafikteki düşen direnç çizgisini kırdı. Bu kırılmadan sonra ise SOL/USD haftalık grafikte de iyi bir kapanış olabileceğini düşünüyor.

İlgili – Ripple fiyatında şok ralli: İşte, XRP’deki yükselişin sebebi

Ünlü analistin yükseliş beklediği 2 büyük kripto: Ethereum ve Solana

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Kripto para piyasası bu ay dikkat çeken bir ralli yaptı. Bu ralliye lider kripto para Bitcoin öncülük ediyor. Böylece BTC fiyatı 28.000 doların üzerinde işlem gördü. ETH de benzer bir ralli ile 1.800 dolar direncinin kapısını çalıyor.

Ancak son günlerde yükselişlerin önünde kritik engeller var. Tüm bu gelişmeler ise ABD’deki bankacılık krizinin gölgesinde yaşanıyor. Birçok uzmana göre, ABD’de yaşanan bu kriz, orta vadede BTC ve genelde de kripto fiyatlarına yükseliş olarak yansıyacak.

İlgili – Ünlü CEO, Bitcoin hedefini 50.000 dolar olarak güncelledi: İşte, açıkladığı tarih

Kaynak

Etiketler: