fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası hafta başından beri yaşanan hareketliliğin ardından durgun bir gün yaşıyor. Ünlü analist durgunluğun ardından ralli başlatacak altcoinleri paylaştı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Tanınmış kripto analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe, yeni Yotube yayınında ralliye başlamasını beklediği kripto paraları paylaştı.

Ünlü analist, Ripple’ın (XRP) tüm zamanların en yüksek seviyelerini yakalamaya yakın olduğunu vurguladı.

XRP’nin USDT değerlerine baktığınızda, bir sonraki hedef bölgeyi yapmak için aslında Fibonacci uzantısını türetebilirsiniz. Yani bunu Fibonacci düzeltmesiyle yaptığımızda bir sonraki dürtü dalgasında XRP için bir sonraki hedef bölgeler olarak 2,85 dolar ve 4,30 dolar elde ederiz. Bir önceki döngüden yaparsak 2.618 [Fibonacci bölgesi]’ne ulaştığımızı da söyleyebiliriz. Büyük olasılıkla, bir sonraki yükselişte XRP 4,30 dolara gidecek.”

Van de Poppe’ye göre XRP’nin fiyat hareketi kripto varlığının 0,17 dolardan 1,96 dolara yükseldiği bu yılın Aralık 2020’den Nisan ayına kadarki fiyat hareketini yansıtıyor.

İlgili: XRP’nin heyecanlandıracak tahmini için lütfen tıklayınız.

Van de Poppe’nin listesindeki bir sonraki kripto para, çoklu para birimi işlem ağı Stellar (XLM). Kripto analistine göre, XLM, 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 0.79$’a fırlamadan önce muhtemelen 0.31dolardan yukarı yönlü bir kırılım başlatabilir.

“Hala oldukça iyi görünüyor. XLM’nin bu yüksek seviyeye [0,80$] geri gitme şansı, yukarı kırılmadan önce bir miktar konsolidasyona sahip olması önemli.”

Van de Poppe, Litecoin’in Bitcoin çiftinde (LTC/BTC) fiyat hareketini de izlediğini belirtti. Kripto tüccarı, eşler arası ödeme ağının Bitcoin’e karşı önemli bir destek seviyesinin üzerinde kalmayı başardığına ve yazı yazarken 501 dolar değerinde 0,01 BTC’de yeni bir yüksek seviye kaydetmeye hazırlanıyor olduğuna inanıyor.

“Bu aralığın herhangi bir yerinde [0,003 BTC veya yazı yazarken 150 dolar] Litecoin için dibe vuracağımızı varsayıyorum, ardından tekrar ayrılacağız, biraz konsolidasyon yapacağız ve sonra koşmaya başlayacağız.”

Analistin lisetesindeki son kripto para akıllı sözleşme platformu Tezos. Poppe’a göre parite bir dip yapı oluşturuyor ve şu anki 0,000077 BTC veya 3,86 dolar fiyatından %68’lik bir ralliye hazırlanıyor.

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.