1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ripple (XRP) sahipleri bu tahmin sizi çok heyecanlandıracak!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ripple (XRP) sahipleri bu tahmin sizi çok heyecanlandıracak!

Ripple (XRP) sahipleri bu tahmin sizi çok heyecanlandıracak!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında en değerli varlıklar sıralamasında altıncı sırada bulunan Ripple (XR) için yatırımcılarını heyecanlandıracak bir tahmin geldi. Detaylar haberimizde.

Ripple (XRP) sahipleri bu tahmin sizi çok heyecanlandıracak!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile yaşadığı yasal süreç nedeniyle gündemde oaln Ripple, geçtiğimiz hafta uzun bir aranın ardından 1 dolar direncini kırarak başlattığı rallide 1,35 dolara kadar yükseldi.

Bir miktar geri çekilme ile birlikte 1,18 dolara kadar gerileyen XRP, son günlerde yatay bir seyir izliyordu. Coinmarketcap verilerine göre son 24 saatte %4,42 değer kazanan kripto para yazının kaleme alındığı anlarda 1,24 dolardan işlem görüyor.

Ripple 2017 yılında 3,38 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüş, SEC ile başlayan yasal sürecin ardından keskin bir düşüş yaşamıştı. Geçtiğimiz nisan ayında 1,96 dolara kadar yükselerek eski günlerine dönüş sinyali vermiş kripto para piyasalarındaki olumsuz havanın ardından tekrar düşüşe geçmişti.

Bkz: Ripple haberleri ve son dakika gelişmeleri

Ripple yatırımcıları kripto paranın en yüksek seviyelere ne zaman ulaşacağını merak ediyor. Ünlü bir kripto analisti olan Credible Crypto, yaptığı tahminde bu seviyenin çok üzerinde bir fiyata ulaşacağını tahmin ediyor. Tahmin edilen XRP değeri yatırımcılarını heyecanlandıracak bir seviyede.

XRP’nin 2017’deki ani %1000 rallisine bakıldığında, tüccar mevcut boğa döngüsünde benzer bir şeyin olabileceğini öne sürüyor.

“En büyük kazançlar, boğa piyasasının son %10’unda gerçekleşiyor. XRP’nin 2017’de 0.22 dolardan işlem gördüğünü ve bir ay içinde 3,30 dolara çıktığını unutmayın. Bir ayda 10 kat gitti. rada da benzer bir şey beklenebilir. Bence önümüzdeki birkaç ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyesini kırabilirsek, o zaman kolayca gideceğiz – 3 ila 5X çok makul.”

Credible Crypto’ya göre, XRP tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,40 doları kırdığında, kripto para 30,00 dolara kadar çıkabilen patlayıcı bir fiyat keşif aşamasına girecek.  Tüccarın XRP hedefi, mevcut fiyatlara göre %2319’luk bir artış anlamına geliyor.

“Gitmemiz gereken bir yol var, burada elde ettiğim şey. Yine, birçok kez söylediğim gibi XRP için hedeflerim, bu boğa döngüsünün sonunda ister altı ay ister bir yıl olsun, 20 ila 30 dolar arasında duruyor.”

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.