1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti altcoin Sherpa, yeni bir Tweet serisinde, listesindeki altcoinler için tahminlerde bulundu. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!

Kripto piyasası bu dönemde oldukça kararsız sinyaller veriyor. Piyasa beklentilerin altında fiyatlanıyor. Bitcoin, 40,000 doların altında işlem görürken BTC’deki düşüş genel piyasa eğilimini de etkiliyor.

Altcoinler, haftanın ilk gününe düşüşle başladı. Piyasa değerine göre ilk 10 içerisinde yer alan kripto paralarda en büyük düşüş %8’lik geri çekilme ile Ripple’da (XRP) yaşanıyor.

Piyasadaki belirsizlik devam ederken ünlü kripto analisti Altcoin Sherpa, 174.000 Twitter takipçisi için Apecoin ve AVAX analizleri paylaştı. Ünlü analist özellikle ApeCoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmaya hazırlandığını belirtti.

Bored Ape Yacht Club, tarafından piyasaya sürülen Apecoin, piyasaya çıktıktan günler sonra 39 dolara yükseldi. 17 Mart 2022’de 39,40 dolar seviyesi ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

İlgili: ApeCoin fiyat tahmini

ApeCoin fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!

 

APE, o günden bu yana değerinden %57 kaybetmiş olsa da piyasanın en değerli 29’uncu varlığı olmuş durumda. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 16,83 dolardan işlem gören altcoin, 4,795 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Kripto analistinin dikkat çektiği bir diğer altcoin, Türk akademisyen Emin Gün Sirer’in başında olduğu Ava Labs’ın piyasaya sürdüğü akıllı sözleşme platformu AVAX. AVAX, son günlerde düşüşte olmasına rağmen analist, altcoinin toparlanacağından emin.

Altcoin Sherpa’ya göre, AVAX geçtiğimiz haftalardaki keskin düzeltme hareketine rağmen gelecek zaman dilimlerinde hala yükselişte.

İlgili: AVAX fiyat tahmini

AVAX, yazım sırasında 68,18 dolardan işlem görüyor. Kripto para 18,3 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer onu ekosistemin en değerli 10’uncu varlığı yapıyor.

AVAX günlük fiyat hareketleri

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: