1. Home
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü analiste göre bu altcoin boğa koşusuna hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin boğa koşusuna hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin boğa koşusuna hazırlanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michael Van de Poppe, Boğa koşusuna başlayacağını düşündüğü altcoini takipçileri ile paylaştı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin boğa koşusuna hazırlanıyor!

Kripto piyasası hafta sonuna doğru yaklaşırken geçtiğimiz hafta ortasında yaşadığı küçük sarsıntının yaralarını sarıyor. Bitcoin yeniden 50,000 dolar seviyesini zorlarken Ethereum’da 3,500 doların üzerine çıktı. BTC’nin hareketlenmesi ile altcoinlerde göstergeler yeşile döndü. İlk 100 içerisinde günün yıldızı %18 artış ile Synthetiz (SNX).

Kripto dünyasında isabetli tahminleri ile bilinen ünlü analist Michael Van de Poppe, Video paylaşım platformu Youtube’da boğa koşuna başlayacağını düşündüğü bir altcoini paylaştı.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Poppe, 126.000 YouTube abonesine Ethereum tabanlı blockchain ağı Chainlink’in (LINK) bir kopuş için hazır göründüğünü söyledi. Van de Poppe, LINK’in grafiğindeki modelin nasıl yukarı doğru bir dalgalanmaya işaret ettiğini belirtiyor.

“Burada bir patlama yaşamamız çok muhtemel. Bu yapıyı oldukça sık görüyorsunuz, ki burada bir çeşit yuvarlak dip yapıyoruz. Yuvarlatılmış bir dip, oldukça hızlı bir şekilde daha yüksek diplere [ve] daha yüksek zirvelere sahip olacağımızı ima ediyor.”

Van de Poppe, LINK belirli bir kilit seviyeyi sürdürebilirse, tırmanmaya devam edeceğini söylüyor. Analiste göre LINK’ın bu boğa koşusundaki hedefi ise 38,50 dolar.

“Bu aşamada, Chainlink burada 60.000 (.0006 BTC) satoshi (28,87 dolar) olan bu seviyenin üzerinde devam edecekse, yukarı yönlü momentuma bir kırılma için istekli olduğumuzu düşünüyorum. Chainlink’in bir sonraki koşusu, yaklaşık 80.000 satoshi’ye (.0008 BTC) (38,50 dolar) doğru gerçekleşecek ve bu da %30’luk bir koşu anlamına geliyor.”

LINK, coinmarketcap verilerine göre yazının kaleme alındığı anlarda 31 dolardan işlem görüyor. Altcoinin toplam piyasa değeri ise yaklaşık 14,1 milyar dolar.

https://www.youtube.com/watch?v=yfoqCoSU2N4

Kaynak