okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.18%
Bitcoin
66.898,96 USDT
eth
ETH
0.18%
Ethereum
3.097,52 USDT
bch
BCH
3.64%
Bitcoin Cash
483,50 USDT
xrp
XRP
-0.01%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.1%
Litecoin
84,06 USDT
bnb
BNB
-0.22%
Binance Coin
579,61 USDT
sol
SOL
2.27%
Solana
173,28 USDT
avax
AVAX
2.1%
Avalanche
37,19 USDT
ada
ADA
-0.09%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
-0.16%
Poladot
7,19 USDT
doge
DOGE
0.23%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.26%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü analiste göre Bitcoin yıl sonu için hala bu rekor hedefe yakın!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin yükselişle geçen iki haftanın ardından geri çekiliyor. Lider kripto para birimi yeniden yükselişe geçecek mi? Yıl sonu hedefi ne? Ünlü analist cevap verdi. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre Bitcoin yıl sonu için hala bu hedefe yakın!

Bitcoin fiyatı, 50.000 dolara yakın güçlü direnç seviyelerine ulaşmaya çok yakındı. Ancak gelen satışlar fiyatı önemli destek alanının altına sürükledi.

Yeni yaşanan fiyat hareketleri Bitcoin yatırımcıları arasında bir endişeye yol açsa da çoğu uzman bunun sağlıklı bir düzeltme olduğuna hemfikir.

Bitcoin bu fiyat seviyelerinin üzerinde kaybedilen pozisyonları yeniden kazanmaya çalışıyor. Bitcoin, bir ay önce piyasa ayıları ters çevirerek yükselen bir kama oluşturduğundan beri dik bir yükseliş trendi izliyordu.

Altcoinlerde meydana gelen bir hareketlilik fiyatları dar bir alana soktu. Bitcoin bu konsolidasyonun ardından yükselmeye devam edebilir.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Fiyat yine bir üçgen içinde konsolide olmuş görünüyor. Bu konsolidasyon 50,000 dolar seviyeleri kırılmadan önce bir süre daha devam edebilir. Hatta 3 günden fazla süren bu dip dalgasında alıcılar fırsattan yararlandı. Oluşan alım baskısı 45,000 doların altına bir düşüşü zorlaştırıyor.

Fiyat sağlıklı bir düzeltme yaşarken, merakla beklenen Golden cross bir sonraki aya ertelenmiş görünüyor. Bu olay, fiyatı belirlenen hedefe doğru boğa rallisini körükleyebilecek önemli bir itici güç sağlayabilir.

Ünlü kripto analisti Lark Davis, bu görüşte olduğunu ve Bitcoin’in yıl sonu hedefinin hala 100,000 dolar olduğunu belirtti.

Bu nedenle, mevcut düşüş, sağlıklı düzeltmenin bir sonucu olarak kısa ömürlü olabilir. Aksine, bazı altcoinlerin güç kazandığı ve dolayısıyla BTC fiyatının dar eğilimine neden olduğu görülüyor. Bununla birlikte, Bitcoin fiyatı, odak tekrar varlığa döndüğünde, başlangıçta 50.000 dolara ulaşmak için yakında büyük bir artışla sıçrayabilir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.