1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist XRP iyi görünüyor dedi, LINK ve SOL coini de değerlendirdi

Ünlü analist XRP iyi görünüyor dedi, LINK ve SOL coini de değerlendirdi

Ünlü analist XRP iyi görünüyor dedi, LINK ve SOL coini de değerlendirdi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Doğru Bitcoin (BTC) ve altcoin tahminleri ile ünlü olan bir kripto para analisti, piyasada en güçlü görünen coinlerden birinin Ripple (XRP) olduğunu söylüyor. Açıklamasının ayrıntısına ve LINK ile SOL coin değerlendirmesine bakalım.


Ünlü analist XRP iyi görünüyor dedi, LINK ve SOL coini de değerlendirdi

Kripto para topluluğu tarafından yakından takip edilen analist DonAlt, artık Ripple (XRP) toplamaya hazır olduğunu söylüyor. Bu XRP alımlarını ise yeni bir satış dalgası sırasında yapacağını söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Bitcoin’da bir kırılma olması durumunda almayı düşündüğüm bir kripto para var ve o da XRP.”

DonAlt, 0.38 dolar civarında ya da daha aşağı seviyelerde XRP biriktirmeye hazırlanıyor. Ancak yine de bunun olması ihtimalinin de düşük olduğunu belirtiyor. Şöyle devam ediyor:

“Ben şimdi grafiğe bakıyorum ve öyle görünüyor ki buradan yukarı gitmeye hazırlanıyor.”

Ünlü analist XRP iyi görünüyor dedi, LINK ve SOL coini de değerlendirdi

Kaynak: DonAlt/YouTube

XRP şu an 0.508 dolar seviyesinden işlem görüyor ve günlük bazda yüzde 2 oranında düşüş yaşadı.

Analistin LINK ve SOL değerlendirmesine

Analist DonAlt, aynı zamanda merkezsiz oracle ağı Chainlink (LINK) grafiğine de bakıyor. Bu Ethereum (ETH) tabanlı altcoin de analistin radarında. Çünkü ona göre bu coin ayı kışında diğerlerine göre daha iyi bir konuma sahip. Şöyle açıklıyor:

“8 doların üzerinde çok ilginç bir kurulum var. LINK/BTC paritesinde de yüksek bir performans var. Ancak şimdilik beklenen güç burada olmayabilir. Bundan dolayı da takip edilmesi ilginç olan bir grafik.

Eğer 2018, 2019, 2020 yıllarına bakarsak, LINK fiyatı tüm piyasayı performans olarak geride bırakmıştı. LINK sürekli yükseliyordu. Bence bu performans şimdi de geçerli. Son birkaç haftada performans olarak iyi bir durumda. Bundan dolayı LINK yeni bir koşu yapabilir.”

LINK şu an 7.46 dolardan işlem görüyor ve günlük bazda yüzde 2 düştü.

DonAlt’ın baktığı başka bir coin ise akıllı sözleşme platformu Solana (SOL). Analist, yeni bir piyasa düzeltmesi olması durumunda bu coinden alacağını belirtiyor. Ona göre yeni bir dipten sonra sıçrama yapacak coinlerin başında SOL olacak.

Kaynak