1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Gökkuşağı grafiği Bitcoin’in 6 haneli olacağı tarihi verdi

Gökkuşağı grafiği Bitcoin’in 6 haneli olacağı tarihi verdi

Gökkuşağı grafiği Bitcoin’in 6 haneli olacağı tarihi verdi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

‘Bitcoin Rainbow’ grafiği, BTC’nin 2 yıl içinde 6 haneli fiyata ulaşabileceğini ima ediyor. 20.000 dolar seviyesindeki Bitcoin (BTC) konsolidasyonu, amiral gemisi kripto para biriminin, sürekli kripto kışının ortasında belirli bir bölge çevresinde istikrar kazandığı görülüyor. Ancak yatırımcılar, bir sonraki eyleme ilişkin sinyaller için varlığın fiyat trendlerini izliyor.

Bitcoin (BTC) için Gökkuşağı grafiği ne diyor

Olası Bitcoin fiyat hareketini belirlemede kullanılan araçlardan biri Bitcoincenter’ın gökkuşağı fiyat tablosudur. Grafik, geçmiş Bitcoin fiyatlarının, varlığın gelecekte potansiyel olarak nasıl performans gösterebileceğine dair bir fikir sunabileceğini vurgulamaktadır. Uzun vadede, tarihsel model sürdürülürse, grafik, amiral gemisi kripto para biriminin koyu kırmızı renkle temsil edilen ‘Maksimum Kabarcık Bölgesi’ne ulaşacağı 9 Ekim 2024’e kadar Bitcoin’in altı haneli 626,383 $ değerine ulaşabileceğini gösteriyor.

Bitcoin Gökkuşağı grafiği Bitcoin'in 6 haneli olacağı tarihi verdi

Olası kripto kış dibi bulunmuş olabilir. Aynı zamanda grafik, mevcut kripto kışının dibe vurmuş olabileceğini gösteriyor. Özellikle, yaklaşık 19.500 dolarlık mevcut Bitcoin fiyatı, mavi renkle temsil edilen “Temelde Yangın Satışı” bölgesi altında derecelendirilmiştir. Tarihsel olarak, Bitcoin bu seviyeye en son ulaştığı zaman, varlığın yaklaşık 5.000 $ ‘dan işlem gördüğü Mart 2021’deydi. Sonuç olarak, Bitcoin, 2021’in sonunda yaklaşık 69.000 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesi ile sonuçlanan bir ralli başlattı.

Yükseliş eğiliminin başlangıcında, gökkuşağı grafiği aynı zamanda Bitcoin ‘HODL’ durumunun, varlığın 86.151 dolardan işlem gördüğü yılın sonunda başlayacağını gösteriyor. Gökkuşağı grafik bantlarının geçmiş performanslara daha iyi uyması için zaman içinde ayarlandığını belirtmekte fayda var. Aynı zamanda, renk bantları sadece logaritmik regresyonu takip eder ve bilimsel temelin bir parçası değildir. Özellikle, grafiğin yaratıcıları, Bitcoin’in gelecekteki potansiyel performansına bakmanın eğlenceli bir yolu olduğuna dikkat çekiyor.

bitcoin

Bu arada, Bitcoin son yedi günde bir miktar istikrar kaydetti. Basın zamanında, varlık yaklaşık %2 haftalık kazançla 19.511 dolardan işlem görüyordu. CoinMarketCap verilerine göre, varlığın yaklaşık 374,14 milyar dolar olan piyasa değerinde de istikrar yaşandı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler:

Total
0