1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analist Ripple’ın (XRP) ne zaman en yüksek seviyeyi vuracağını açıkladı!

Ünlü analist Ripple’ın (XRP) ne zaman en yüksek seviyeyi vuracağını açıkladı!

Ünlü analist Ripple’ın (XRP) ne zaman en yüksek seviyeyi vuracağını açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP), geçtiğimiz hafta yaptığı boğa koşusunun ardından yatay bir seyir izliyor. Ripple tekrar yükselişe geçecek mi? Ünlü analist açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist Ripple’ın (XRP) ne zaman en yüksek seviyeyi vuracağını açıkladı!

Ripple geçtiğimiz hafta yaptığı boğa koşusunun ardından yatay bir seyir izliyor. Boğalar kontrolü ele aldığında XRP’yi 1,35 dolara kadar çıkardı. Ancak direnç seviyesi aşılamadığı için 1,35 dolardan düşen kripto para 1,18 dolara kadar geriledi.

Bir miktar toparlanan XRP, Coinmarketcap verilerine göre yazının kaleme alındığı anlarda 1,24 dolardan işlem görüyor. Kripto paranın toplam piyasa değeri ise 57 milyar dolar seviyesinde. Ana direnç 1,28 – 1,37 dolar seviyesinde. XRP yukarı çıkmayı başarırsa, oynamak için 1,40 dolar. Genişletilmiş bir ralli, tokeni 1,50 – 1,70 dolar seviyesine götürebilir.

Bkz: Ripple haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bununla birlikte, bir düşüş durumunda, 1,19 dolar, tutulması gereken kritik destek olacaktır. Ayılar fiyatları bu seviyenin altına çekerse fiyatların 1,00-1,10 dolar aralığına döndüğünü görebiliriz.

Teknik göstergeye gelince, Stokastik RSI haftalardır aşırı alım bölgesine yakın düşüyor. Hareketli ortalamalar ise alım sinyali veriyor.

XRP yeni bir ATH’yi vurabilir!

Popüler Analist Micheal Van De Poppe, XRP’nin yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini görebileceğini açıkladı. Yeni bir Youtube yayınında Ripple hakkında açıklamalarda bulunan Poppe, kripto paranın zaman içerisinde benzer harektler yaptığını ifade etti.

“Altcoin aynı hamleleri daha geniş şekillerde yapıyor. Örneğin, kasım ayında yükselmeye başladı ve ardından SEC davası nedeniyle düştü. Mayıs ayında da aynı şekilde yükselmeye başladı ve sonra düzeltti.”

Poppe’a göre, bir sonraki ralli oldukça sağlam olabilir ve XRP 2,85 dolar ve 4,30 dolar direnç seviyelerini hedefliyor. XRP kendisini bu seviyelerin üzerine çıkarabilirse, 2018’de belirlenen 3,40 dolarlık dönüm noktasını kıracak.

https://www.youtube.com/watch?v=DCVrmlppXnM&t=5s

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.