1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analist haftanın ilk günü bu coinlere dikkat çekti!

Ünlü analist haftanın ilk günü bu coinlere dikkat çekti!

Ünlü analist haftanın ilk günü bu coinlere dikkat çekti!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası haftaya bomba gibi bir giriş yaptı. Altcoinler kazandırmaya devam ediyor. Bitcoin ise 50,000 dolarlık direncin üzerine çıktı. Altcoin sezonunun ortasında ünlü analistten DOGE ve Solana tabanlı coinlere ilişkin tahmin geldi. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist haftanın ilk günü bu coinlere dikkat çekti!

Haftanın ilk gününde kripto piyasası oldukça hareketli. Tablo kripto yatırımcılarının yüzünü güldürüyor. Lider kripto para birimi Bitcoin, 13 hafta sonra 50,000 doların üzerine çıktı. Birçok altcoin çift haneli rakamlarda artış görüyor.

Piyasa oldukça hareketli iken Dogecoin ve Solana yatay bir seyir izliyor. Ünlü kripto analisti Doge ve Solana’ya dikkat çekti.

Bkz: Dogecoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Analist Kaleo, insanları önde gelen meme kripto varlığı Dogecoin’i (DOGE) unutmamaları konusunda uyarıyor. DOGE/BTC karşılaştırmasına bakan Kaleo, Dogenin 0,44 dolarlık dirence kadar zorlamaya devam edeceğini belirtti.

Kaleo ayrıca mesajlaşma hizmeti Kik’in kripto para birimi olan Kin’inde yükselişte olduğunu belirtti. Tüccar, Kin’in Solana ekosistemindeki en ucuz madeni paralardan biri olduğunu ve umut verici bir fiyat hareketinden keyif aldığını söylüyor. Kaleo’ya göre, Kin bir sonraki büyük direnişe geçmeye hazır olabilir.

ünlü analist Ünlü analist haftanın ilk günü bu coinlere dikkat çekti!

 

Coinmarketcap verilerine göre Kin, yazının kaleme alındığı anlarda geçen yıla göre %1300 artışla 0,0017 dolardan işlem görüyor.

Kaleo, Nesnelerin İnterneti blok zinciri Helium’un kripto parası HNT’te de dikkat çekiyor. HNT’nin kritik bir dirençle karşı karşıya olduğunu söyleyen ünlü analist kripto paranın fiyat keşfi aşamasında olduğunu ve 30 dolara doğru bir yükseliş başlatabileceğini ifade etti. HNT Coinmarketcap verilerine göre yazım anında 23,75 dolardan işlem görüyor.

Kaynak